Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
17:14 |
Oostende Station Perron 10 [De Lijn] | Bus 312 | ||
17:16
17:16 |
Oostende Kapellestraat [De Lijn] | |||
17:18
17:18 |
Oostende Stadhuis [De Lijn] | |||
17:20
17:20 |
Oostende Sint-Jozefskerk [De Lijn] | |||
17:22
17:22 |
Oostende Petit Paris [De Lijn] | |||
17:24
17:24 |
Oostende Mac Leodplein [De Lijn] | |||
17:26
17:26 |
Oostende Zwaluwenstraat [De Lijn] | |||
17:29
17:29 |
Oostende Elisabethlaan [De Lijn] | |||
17:30
17:30 |
Oostende Mariakerkelaan [De Lijn] | |||
17:31
17:31 |
Oostende Hoge Bareel [De Lijn] | |||
17:32
17:32 |
Oostende Duinkerkseweg [De Lijn] | |||
17:33
17:33 |
Oostende Esperanto [De Lijn] | |||
17:34
17:34 |
Oostende Top Center [De Lijn] | |||
17:34
17:34 |
Oostende Rolbaanstraat [De Lijn] | |||
17:36
17:36 |
Oostende Noordhoek [De Lijn] | |||
17:39
17:39 |
Snaaskerke Brug [De Lijn] | |||
17:41
17:41 |
Snaaskerke Kerk [De Lijn] | |||
17:42
17:42 |
Snaaskerke Ijzerwegstraat [De Lijn] | |||
17:50
17:50 |
Oudenburg Zandvoordebrug [De Lijn] | |||
17:51
17:51 |
Oudenburg Stadhuis [De Lijn] | |||
17:52
17:52 |
Oudenburg Dienstencentrum [De Lijn] | |||
17:54
17:54 |
Oudenburg Vrijboom [De Lijn] | |||
17:55
17:55 |
Ettelgem Romaanse Kerk [De Lijn] | |||
17:56
17:56 |
Ettelgem Markt [De Lijn] | |||
17:57
17:57 |
Ettelgem Klokkeput [De Lijn] | |||
18:00
18:00 |
Zerkegem Kruiskalsijde [De Lijn] | |||
18:01
18:01 |
Zerkegem Pelikaan [De Lijn] | |||
18:02
18:02 |
Jabbeke Zevecote [De Lijn] | |||
18:03
18:03 |
Jabbeke Molen [De Lijn] | |||
18:04
18:04 |
Jabbeke Dorp [De Lijn] | |||
18:05
18:05 |
Jabbeke Permekemuseum [De Lijn] | |||
18:06
18:06 |
Jabbeke Vlamingveld [De Lijn] | |||
18:08
18:08 |
Snellegem Halfweghuis [De Lijn] | |||
18:10
18:10 |
Varsenare Lijsterdreef [De Lijn] | |||
18:11
18:11 |
Varsenare Marienhovedreef [De Lijn] | |||
18:12
18:12 |
Varsenare Dorp [De Lijn] | |||
18:13
18:13 |
Varsenare Zeeweg [De Lijn] | |||
18:14
18:14 |
Varsenare De Manlaan [De Lijn] | |||
18:15
18:15 |
Sint-Andries Grote Moerstraat [De Lijn] | |||
18:16
18:16 |
Sint-Andries Lange Molenstraat [De Lijn] | |||
18:17
18:17 |
Sint-Andries Kerk [De Lijn] | |||
18:19
18:19 |
Sint-Andries Jan Breydelstadion Oost [De Lijn] | |||
18:20
18:20 |
Sint-Andries Boomhut [De Lijn] | |||
18:22
18:22 |
Sint-Michiels Vogelzang [De Lijn] | |||
18:23
18:23 |
Sint-Michiels Grasdreef [De Lijn] | |||
18:23
18:23 |
Sint-Michiels VIVES [De Lijn] | |||
18:26
18:26 |
Sint-Michiels Station West [De Lijn] | |||
18:27
18:27 |
Brugge 't Zand Perron C1 [De Lijn] | |||
18:29
|
Brugge Station Perron C7 [De Lijn] |