Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
10:08 |
Overijse Poelweg [De Lijn] | Bus R78 | ||
10:09
10:09 |
Overijse Langeweg [De Lijn] | |||
10:10
10:10 |
Overijse Fél. Bergiersstraat [De Lijn] | |||
10:11
10:11 |
Overijse Koninginnelaan [De Lijn] | |||
10:12
10:12 |
Overijse Bakenbos Linde [De Lijn] | |||
10:13
10:13 |
Hoeilaart Veldstraat [De Lijn] | |||
10:15
10:15 |
Hoeilaart Hoeilaartseweg [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Hoeilaart J.B.Denayerstraat [De Lijn] | |||
10:17
10:17 |
Hoeilaart A. Rowiesstraat [De Lijn] | |||
10:19
10:19 |
Hoeilaart D. Vandervaerenstraat [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Hoeilaart Nero [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Hoeilaart Kerk [De Lijn] | |||
10:21
10:21 |
Hoeilaart Wijndaalstraat [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Hoeilaart E.Sohiestraat [De Lijn] | |||
10:23
10:23 |
Hoeilaart Watertoren [De Lijn] | |||
10:24
10:24 |
Hoeilaart G.De Kleermaekers [De Lijn] | |||
10:25
10:25 |
Overijse Esdoornenlaan [De Lijn] | |||
10:27
10:27 |
Overijse Treurwilgenlaan [De Lijn] | |||
10:27
10:27 |
Overijse Brug Autobaan [De Lijn] | |||
10:28
10:28 |
Overijse Jezus-Eik Kerk [De Lijn] | |||
10:33
10:33 |
Auderghem Jardin Massart [De Lijn] | |||
10:34
10:34 |
Auderghem Herrmann-Debroux [De Lijn] | |||
10:39
10:39 |
Auderghem Delta [De Lijn] | |||
10:40
10:40 |
Ixelles Triomphe [De Lijn] | |||
10:40
10:40 |
Ixelles Fraiteur [De Lijn] | |||
10:42
|
Ixelles Etterbeek Station [De Lijn] |