Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
19:49 |
Humbeek Steenstraat [De Lijn] | Bus R30 | ||
19:50
19:50 |
Humbeek Brug [De Lijn] | |||
19:51
19:51 |
Humbeek Benedestraat [De Lijn] | |||
19:51
19:51 |
Humbeek Kerkstraat [De Lijn] | |||
19:53
19:53 |
Humbeek Kerk [De Lijn] | |||
19:53
19:53 |
Humbeek Ter Eiken [De Lijn] | |||
19:55
19:55 |
Beigem Dries [De Lijn] | |||
19:56
19:56 |
Beigem Gemeentehuisstraat [De Lijn] | |||
19:57
19:57 |
Beigem Dorp [De Lijn] | |||
19:58
19:58 |
Grimbergen Kerselaar [De Lijn] | |||
19:59
19:59 |
Grimbergen Keienberglaan [De Lijn] | |||
20:00
20:00 |
Grimbergen Stelplaats Perron 1 [De Lijn] | |||
20:01
20:01 |
Grimbergen Dorp [De Lijn] | |||
20:01
20:01 |
Grimbergen Triohofstraat [De Lijn] | |||
20:02
20:02 |
Grimbergen Dr. Hemerijckxlaan [De Lijn] | |||
20:03
20:03 |
Grimbergen Spaanse Linde [De Lijn] | |||
20:04
20:04 |
Grimbergen Alexianen [De Lijn] | |||
20:05
20:05 |
Grimbergen Haneveld [De Lijn] | |||
20:05
20:05 |
Strombeek-Bever Station [De Lijn] | |||
20:06
20:06 |
Strombeek-Bever Kerk [De Lijn] | |||
20:07
20:07 |
Strombeek-Bever Rijkendalstraat [De Lijn] | |||
20:08
20:08 |
Strombeek-Bever Bloemendallaan [De Lijn] | |||
20:10
20:10 |
Strombeek-Bever Mutsaard [De Lijn] | |||
20:11
20:11 |
Bruxelles Wannecouter [De Lijn] | |||
20:12
20:12 |
Bruxelles De Wand [De Lijn] | |||
20:15
20:15 |
Bruxelles Serres Royales [De Lijn] | |||
20:16
20:16 |
Bruxelles Schola Europea [De Lijn] | |||
20:17
20:17 |
Bruxelles Artistes [De Lijn] | |||
20:18
20:18 |
Bruxelles Karel Bogaerd [De Lijn] | |||
20:19
20:19 |
Bruxelles Bockstael B [De Lijn] | |||
20:20
20:20 |
Bruxelles Bockstael [De Lijn] | |||
20:21
20:21 |
Bruxelles Nekkersdal [De Lijn] | |||
20:22
20:22 |
Bruxelles Pouchkine [De Lijn] | |||
20:23
20:23 |
Molenbeek-Saint-Jean Escaut [De Lijn] | |||
20:24
20:24 |
Molenbeek-Saint-Jean Belgica [De Lijn] | |||
20:26
20:26 |
Molenbeek-Saint-Jean Jubilé [De Lijn] | |||
20:27
20:27 |
Molenbeek-Saint-Jean Ribaucourt [De Lijn] | |||
20:28
20:28 |
Molenbeek-Saint-Jean Sainctelette [De Lijn] | |||
20:30
20:30 |
Bruxelles Yser [De Lijn] | |||
20:32
20:32 |
Bruxelles Rogier [De Lijn] | |||
20:34
|
Bruxelles Nord Arrêt De Descente [De Lijn] |