Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:28 |
Arendonk Pelgrimsplein [De Lijn] | Bus 432 | ||
07:29
07:29 |
Arendonk Neerstraat [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Arendonk Kapelstraat [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Arendonk Madritten [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Arendonk Kloosterbaan [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Arendonk Sint-Claracollege [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Arendonk Dorp [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Arendonk De Daries [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Arendonk Akkerstraat [De Lijn] | |||
07:37
07:37 |
Arendonk Hoge Pedestraat [De Lijn] | |||
07:37
07:37 |
Arendonk Leeuwerfstraat [De Lijn] | |||
07:38
07:38 |
Arendonk Spiebosch [De Lijn] | |||
07:39
07:39 |
Arendonk Delstraat [De Lijn] | |||
07:39
07:39 |
Oud-Turnhout Spreeuwendreef [De Lijn] | |||
07:40
07:40 |
Oud-Turnhout Engelstraat [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Oud-Turnhout Oude Retiese Baan [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Oud-Turnhout Lentedreef [De Lijn] | |||
07:42
07:42 |
Oud-Turnhout Zwanevenstraat [De Lijn] | |||
07:43
07:43 |
Oud-Turnhout Staprijk [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Oud-Turnhout Driedostraat [De Lijn] | |||
07:45
07:45 |
Oud-Turnhout Molenbergen [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Oud-Turnhout Dorp [De Lijn] | |||
07:47
07:47 |
Oud-Turnhout Tramwissel [De Lijn] | |||
07:47
07:47 |
Oud-Turnhout Blekerijstraat [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Turnhout Zandbergstraat [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Turnhout Oranjemolenstraat [De Lijn] | |||
07:49
07:49 |
Turnhout Lillokensstraat [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Turnhout Klinkstraat [De Lijn] | |||
07:54
07:54 |
Turnhout Markt Perron 3 [De Lijn] | |||
07:57
07:57 |
Turnhout Warande Perron 1 [De Lijn] | |||
08:00
08:02 |
Turnhout Station Perron 5 [De Lijn] | |||
08:03
08:03 |
Turnhout Stelplaats [De Lijn] | |||
08:06
08:06 |
Turnhout Nieuwe Kaai [De Lijn] | |||
08:07
08:07 |
Turnhout Fonteinstraat [De Lijn] | |||
08:09
08:09 |
Turnhout Steenbakkerslaan [De Lijn] | |||
08:10
08:10 |
Turnhout AZ Sint-Jozef [De Lijn] | |||
08:12
08:12 |
Turnhout Parking Sint-Jozef [De Lijn] | |||
08:14
08:14 |
Turnhout Crematorium [De Lijn] | |||
08:15
08:15 |
Merksplas Koekhoven [De Lijn] | |||
08:16
08:16 |
Merksplas Meyenbos [De Lijn] | |||
08:18
08:18 |
Merksplas Opstal [De Lijn] | |||
08:19
08:19 |
Merksplas Moerstraat [De Lijn] | |||
08:20
08:20 |
Merksplas Bareeltje [De Lijn] | |||
08:20
08:20 |
Merksplas Dorp [De Lijn] | |||
08:21
08:21 |
Merksplas J. Mertensstraat [De Lijn] | |||
08:22
08:22 |
Merksplas Molenweg [De Lijn] | |||
08:23
08:23 |
Merksplas Vaartstraat [De Lijn] | |||
08:24
08:24 |
Merksplas Gentse Wijk [De Lijn] | |||
08:25
08:25 |
Merksplas Kolonie [De Lijn] | |||
08:26
08:26 |
Merksplas Kweekstraat [De Lijn] | |||
08:27
08:27 |
Merksplas Dammekensstraat [De Lijn] | |||
08:28
08:28 |
Rijkevorsel Reeweg [De Lijn] | |||
08:29
08:29 |
Rijkevorsel Vorselmoerweg [De Lijn] | |||
08:30
08:30 |
Rijkevorsel Krekelberg [De Lijn] | |||
08:32
08:32 |
Rijkevorsel Driehoek [De Lijn] | |||
08:33
08:35 |
Rijkevorsel Kerk [De Lijn] | |||
08:36
08:36 |
Rijkevorsel Merret [De Lijn] | |||
08:37
08:37 |
Rijkevorsel Heerbaan [De Lijn] | |||
08:39
08:39 |
Rijkevorsel Grensstraat [De Lijn] | |||
08:40
08:40 |
Sint-Lenaarts Leeuwerk [De Lijn] | |||
08:40
08:40 |
Sint-Lenaarts Groenstraat [De Lijn] | |||
08:42
08:42 |
Sint-Lenaarts Eester [De Lijn] | |||
08:42
08:42 |
Sint-Lenaarts Kapelakker [De Lijn] | |||
08:44
08:44 |
Sint-Lenaarts Kerk [De Lijn] | |||
08:44
08:44 |
Sint-Lenaarts J. Cardijnlaan [De Lijn] | |||
08:45
08:45 |
Sint-Lenaarts Molenheiken [De Lijn] | |||
08:46
08:46 |
Sint-Lenaarts Leemstraat [De Lijn] | |||
08:48
08:48 |
Brecht Broekhovenstraat [De Lijn] | |||
08:49
08:49 |
Brecht Schoolstraat [De Lijn] | |||
08:50
08:50 |
Brecht Biest [De Lijn] | |||
08:51
08:51 |
Brecht Bethovenstraat [De Lijn] | |||
08:53
|
Brecht Station Noorderkempen Per 1 [De Lijn] |