Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
13:36 |
Hasselt Station Perron 14 [De Lijn] | Bus 51 | ||
13:40
13:40 |
Hasselt Crutzenstraat [De Lijn] | |||
13:42
13:42 |
Kuringen Diepstraat [De Lijn] | |||
13:44
13:44 |
Kuringen Stevoortse Kiezel [De Lijn] | |||
13:45
13:45 |
Kuringen Herkenrodedreef [De Lijn] | |||
13:45
13:45 |
Kuringen Herkenrode Brug [De Lijn] | |||
13:46
13:46 |
Tuilt Basisschool [De Lijn] | |||
13:47
13:47 |
Tuilt Hoek [De Lijn] | |||
13:48
13:48 |
Stokrooie Kruispunt [De Lijn] | |||
13:49
13:49 |
Stokrooie Brug Albertkanaal [De Lijn] | |||
13:50
13:50 |
Stokrooie Colemontstraat [De Lijn] | |||
13:51
13:51 |
Bolderberg Broederspad [De Lijn] | |||
13:52
13:52 |
Bolderberg Kerk [De Lijn] | |||
13:54
13:54 |
Viversel Tunnel Autocircuit [De Lijn] | |||
13:56
13:56 |
Viversel Kerk [De Lijn] | |||
13:57
13:57 |
Viversel Pleinstraat [De Lijn] | |||
14:00
14:00 |
Viversel Snelwegstraat [De Lijn] | |||
14:00
14:00 |
Viversel Viverselweg [De Lijn] | |||
14:01
14:01 |
Boekt Ubbelstraat [De Lijn] | |||
14:02
14:02 |
Boekt Eikhof [De Lijn] | |||
14:04
14:04 |
Boekt Kruispunt [De Lijn] | |||
14:05
14:05 |
Zolder Bieststraat [De Lijn] | |||
14:06
14:06 |
Zolder Kerkebosstraat [De Lijn] | |||
14:07
14:07 |
Zolder Kerk [De Lijn] | |||
14:07
14:07 |
Zolder A. Cuppenslaan [De Lijn] | |||
14:11
14:11 |
Heusden Zolderseweg [De Lijn] | |||
14:14
14:14 |
Heusden Schootstraat [De Lijn] | |||
14:15
14:15 |
Heusden Kerk [De Lijn] | |||
14:17
14:17 |
Heusden Station [De Lijn] | |||
14:18
14:18 |
Heusden Kerk [De Lijn] | |||
14:19
14:19 |
Heusden Campus Heusden [De Lijn] | |||
14:19
14:19 |
Heusden Kerkeblookstraat [De Lijn] | |||
14:20
14:20 |
Heusden Brug [De Lijn] | |||
14:21
14:21 |
Heusden Waterleidingstraat [De Lijn] | |||
14:22
14:22 |
Heusden Berkenbos [De Lijn] | |||
14:26
|
Heusden Ziekenhuis [De Lijn] |