Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:21 |
Brugge Station Perron C3 [De Lijn] | Bus 50 | ||
07:25
07:25 |
Brugge Katelijnepoort (Ring) [De Lijn] | |||
07:27
07:27 |
Brugge Gentpoort (Ring) [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Brugge Altebijstraat [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Sint-Kruis Watertoren [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Sint-Kruis Vossensteert [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Sint-Kruis Vijversdreef [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Sint-Kruis Pelderijnstraat [De Lijn] | |||
07:35
|
Sijsele Spoorwegpad [De Lijn] |