Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
21:35 |
Hasselt Station Perron 14 [De Lijn] | Bus 51 | ||
21:39
21:39 |
Hasselt Crutzenstraat [De Lijn] | |||
21:41
21:41 |
Kuringen Diepstraat [De Lijn] | |||
21:43
21:43 |
Kuringen Stevoortse Kiezel [De Lijn] | |||
21:44
21:44 |
Kuringen Herkenrodedreef [De Lijn] | |||
21:45
21:45 |
Kuringen Herkenrode Brug [De Lijn] | |||
21:46
21:46 |
Tuilt Basisschool [De Lijn] | |||
21:47
21:47 |
Tuilt Hoek [De Lijn] | |||
21:49
21:49 |
Stokrooie Kruispunt [De Lijn] | |||
21:50
21:50 |
Stokrooie Brug Albertkanaal [De Lijn] | |||
21:51
21:51 |
Stokrooie Colemontstraat [De Lijn] | |||
21:52
21:52 |
Bolderberg Broederspad [De Lijn] | |||
21:53
21:53 |
Bolderberg Kerk [De Lijn] | |||
21:55
21:55 |
Viversel Tunnel Autocircuit [De Lijn] | |||
21:57
21:57 |
Viversel Kerk [De Lijn] | |||
21:58
21:58 |
Viversel Pleinstraat [De Lijn] | |||
22:01
22:01 |
Viversel Snelwegstraat [De Lijn] | |||
22:01
22:01 |
Viversel Viverselweg [De Lijn] | |||
22:02
22:02 |
Boekt Ubbelstraat [De Lijn] | |||
22:03
22:03 |
Boekt Eikhof [De Lijn] | |||
22:04
22:04 |
Boekt Kruispunt [De Lijn] | |||
22:05
22:05 |
Zolder Bieststraat [De Lijn] | |||
22:06
22:06 |
Zolder Kerkebosstraat [De Lijn] | |||
22:07
22:07 |
Zolder Kerk [De Lijn] | |||
22:07
22:07 |
Zolder A. Cuppenslaan [De Lijn] | |||
22:11
22:11 |
Heusden Zolderseweg [De Lijn] | |||
22:14
22:14 |
Heusden Schootstraat [De Lijn] | |||
22:15
22:15 |
Heusden Kerk [De Lijn] | |||
22:17
22:17 |
Heusden Station [De Lijn] | |||
22:18
22:18 |
Heusden Kerk [De Lijn] | |||
22:19
22:19 |
Heusden Campus Heusden [De Lijn] | |||
22:19
22:19 |
Heusden Kerkeblookstraat [De Lijn] | |||
22:20
22:20 |
Heusden Brug [De Lijn] | |||
22:21
22:21 |
Heusden Waterleidingstraat [De Lijn] | |||
22:22
22:22 |
Heusden Berkenbos [De Lijn] | |||
22:26
|
Heusden Ziekenhuis [De Lijn] |