Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
08:48 |
Hasselt Station Perron 12 [De Lijn] | Bus 21 | ||
08:51
08:51 |
Hasselt Leopoldplein [De Lijn] | |||
08:52
08:52 |
Runkst Vooruitzichtlaan [De Lijn] | |||
08:53
08:53 |
Runkst Paters Adonsstraat [De Lijn] | |||
08:53
08:53 |
Runkst Kerkhof [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Runkst Weg Naar Ter Hilst [De Lijn] | |||
08:58
08:58 |
Sint-Lambrechts-Herk Oude Truierbaan [De Lijn] | |||
08:59
08:59 |
Sint-Lambrechts-Herk Kruispunt [De Lijn] | |||
09:00
09:00 |
Sint-Lambrechts-Herk Kerk [De Lijn] | |||
09:00
09:00 |
Alken Kapelleke [De Lijn] | |||
09:02
09:02 |
Alken Kruispunt [De Lijn] | |||
09:03
09:03 |
Alken Lokerstraat [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Alken Weg Op Stevoort [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Alken Sint-Jorisstraat [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Alken Weg Op Kozen [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Kortenbos Basiliek [De Lijn] | |||
09:10
09:10 |
Kortenbos Kortenbosstraat [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Kortenbos Hasseltsesteenweg [De Lijn] | |||
09:12
09:12 |
Melveren Senselberg [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Melveren Overweg [De Lijn] | |||
09:14
09:14 |
Melveren Kruispunt [De Lijn] | |||
09:17
09:17 |
Schurhoven Rusthuis [De Lijn] | |||
09:18
09:18 |
Schurhoven Kerk [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Sint-Truiden Tichelrijstraat [De Lijn] | |||
09:20
09:20 |
Sint-Truiden Kattenstraat [De Lijn] | |||
09:21
09:21 |
Sint-Truiden Europaplein [De Lijn] | |||
09:22
09:22 |
Sint-Truiden Naamsepoort [De Lijn] | |||
09:23
09:23 |
Sint-Truiden Zwembad [De Lijn] | |||
09:24
09:24 |
Sint-Truiden Leopold II-Straat [De Lijn] | |||
09:26
09:26 |
Sint-Truiden Station Perron 4 [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Sint-Truiden Ziekeren [De Lijn] | |||
09:29
09:29 |
Sint-Truiden Tramstraat [De Lijn] | |||
09:32
09:32 |
Halmaal Kerk [De Lijn] | |||
09:33
09:33 |
Halmaal Maasrodestraat [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Velm Romeinseweg [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Velm Nijssenstraat [De Lijn] | |||
09:36
09:36 |
Velm Uilstraat [De Lijn] | |||
09:37
09:37 |
Velm Centrum [De Lijn] | |||
09:38
09:38 |
Velm Davidstraat [De Lijn] | |||
09:38
09:38 |
Velm Weg Naar Attenhoven [De Lijn] | |||
09:41
09:41 |
Attenhoven Hey [De Lijn] | |||
09:42
09:42 |
Attenhoven Kruispunt [De Lijn] | |||
09:44
09:44 |
Attenhoven Attenhovenstraat [De Lijn] | |||
09:45
09:45 |
Landen Hertog Van Brabantlaan [De Lijn] | |||
09:45
09:45 |
Landen Sint-Gertrudishof [De Lijn] | |||
09:47
09:47 |
Landen Stadhuis [De Lijn] | |||
09:48
|
Landen Station Perron 3 [De Lijn] |