Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:08 |
Leopoldsburg Station Perron 1 [De Lijn] | Bus 26 | ||
06:09
06:09 |
Leopoldsburg Militair Hospitaal [De Lijn] | |||
06:16
06:16 |
Hechtel Sint-Lambertusstraat [De Lijn] | |||
06:17
06:17 |
Hechtel Welsh Guardplein [De Lijn] | |||
06:18
06:18 |
Hechtel Peerderbaan 1 [De Lijn] | |||
06:20
06:20 |
Wijchmaal Station [De Lijn] | |||
06:21
06:21 |
Wijchmaal Sint-Trudostraat [De Lijn] | |||
06:23
06:23 |
Wijchmaal Dijkerstraat [De Lijn] | |||
06:24
06:24 |
Peer Dommelhuis [De Lijn] | |||
06:25
06:25 |
Peer Kerk [De Lijn] | |||
06:26
06:26 |
Peer Pol KIP [De Lijn] | |||
06:29
06:29 |
Grote-Brogel Smeetshof [De Lijn] | |||
06:30
06:30 |
Grote-Brogel Laarheide [De Lijn] | |||
06:32
06:32 |
Ellikom Grote Baan [De Lijn] | |||
06:34
06:34 |
Reppel Fabriek [De Lijn] | |||
06:36
06:36 |
Gerdingen Industrieterrein [De Lijn] | |||
06:37
06:37 |
Gerdingen Barrierstraat [De Lijn] | |||
06:38
06:38 |
Bree Peerderkiezel [De Lijn] | |||
06:39
06:39 |
Bree Nieuwstad [De Lijn] | |||
06:40
06:42 |
Bree Busstation Perron 6 [De Lijn] | |||
06:45
06:45 |
Bree Kloosterpoort [De Lijn] | |||
06:47
06:47 |
Bree Opitterpoort [De Lijn] | |||
06:49
06:49 |
Bree Kanaal Noord [De Lijn] | |||
06:51
06:51 |
Bree Processieweg [De Lijn] | |||
06:52
06:52 |
Tongerlo Vogelsdonk [De Lijn] | |||
06:56
06:56 |
Kinrooi Luitestraat [De Lijn] | |||
06:56
06:56 |
Kinrooi Breeërsteenweg [De Lijn] | |||
06:57
06:57 |
Kinrooi Dorpsplein [De Lijn] | |||
06:58
06:58 |
Kinrooi Leuerbroek [De Lijn] | |||
07:01
07:01 |
Maaseik 't Gremelslo [De Lijn] | |||
07:02
07:02 |
Maaseik Venweg [De Lijn] | |||
07:03
07:03 |
Maaseik Pieter Geunsstraat [De Lijn] | |||
07:05
07:05 |
Maaseik Van Eycklaan Perron 2 [De Lijn] | |||
07:08
07:08 |
Maaseik Burgemeester Philipslaan [De Lijn] | |||
07:09
|
Maaseik Bospoort Perron 2 [De Lijn] |