Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
08:04 |
Lommel Soeverein [De Lijn] | Bus 29 | ||
08:05
08:05 |
Lommel Sportcentrum [De Lijn] | |||
08:08
08:08 |
Lommel Donkerstraat [De Lijn] | |||
08:10
08:10 |
Lommel Vreyshorring [De Lijn] | |||
08:12
08:12 |
Lommel Kerk [De Lijn] | |||
08:14
08:14 |
Lommel Autoweg [De Lijn] | |||
08:16
08:16 |
Lommel Kliniek [De Lijn] | |||
08:17
08:17 |
Lommel Station [De Lijn] | |||
08:18
08:18 |
Kattenbos Bakhuisstraat [De Lijn] | |||
08:20
08:20 |
Kattenbos Blauwe Meer [De Lijn] | |||
08:21
08:21 |
Kerkhoven Gelderhorsten [De Lijn] | |||
08:23
08:23 |
Kerkhoven Elep [De Lijn] | |||
08:23
08:23 |
Kerkhoven Hooistraat [De Lijn] | |||
08:25
08:25 |
Kerkhoven Maaldersweg [De Lijn] | |||
08:26
08:26 |
Kerkhoven Kerkhoven [De Lijn] | |||
08:28
08:28 |
Balen Kievitstraat [De Lijn] | |||
08:29
08:29 |
Balen Kerkhovenweg [De Lijn] | |||
08:32
08:32 |
Leopoldsburg Kerk Strooien Dorp [De Lijn] | |||
08:32
08:32 |
Leopoldsburg Sparrenstraat [De Lijn] | |||
08:34
08:34 |
Leopoldsburg Quatre Bras [De Lijn] | |||
08:34
08:34 |
Leopoldsburg VDAB Werkwinkel [De Lijn] | |||
08:35
08:35 |
Leopoldsburg Station Perron 1 [De Lijn] | |||
08:36
08:36 |
Leopoldsburg Kerkhof [De Lijn] | |||
08:37
08:37 |
Leopoldsburg De Vrachtkar [De Lijn] | |||
08:38
08:38 |
Heppen Diestersteenweg [De Lijn] | |||
08:40
08:40 |
Heppen Kerk [De Lijn] | |||
08:41
08:41 |
Heppen Binnenveld [De Lijn] | |||
08:43
08:43 |
Beverlo Kerkhof [De Lijn] | |||
08:44
08:44 |
Beverlo Centrum [De Lijn] | |||
08:46
08:46 |
Beverlo Ringlaan [De Lijn] | |||
08:47
08:47 |
Beverlo Tuinwijk [De Lijn] | |||
08:48
08:48 |
Beverlo Kerkstraat [De Lijn] | |||
08:49
08:49 |
Koersel Beringen Mijnen [De Lijn] | |||
08:51
08:51 |
Koersel Posthoorn [De Lijn] | |||
08:54
08:54 |
Beringen Bogaersveld Perron 1 [De Lijn] | |||
08:55
08:55 |
Beringen Graaf Van Loonstraat [De Lijn] | |||
08:57
09:02 |
Beringen Station Perron 3 [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Beringen Harmoniestraat [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Heusden Kapelstraat [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Heusden Weg Naar Genebos [De Lijn] | |||
09:14
09:14 |
Boekt Kruispunt [De Lijn] | |||
09:15
09:15 |
Zolder Heikant [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Zonhoven Nachtegalenstraat [De Lijn] | |||
09:20
09:20 |
Zonhoven Halveweg [De Lijn] | |||
09:21
09:21 |
Zonhoven Station [De Lijn] | |||
09:23
09:23 |
Zonhoven Nieuwveldstraat [De Lijn] | |||
09:24
09:24 |
Zonhoven Bremstraat [De Lijn] | |||
09:25
09:25 |
Kiewit Luchtvaartstraat [De Lijn] | |||
09:26
09:26 |
Kiewit Kerk [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Kiewit Europalaan [De Lijn] | |||
09:28
09:28 |
Kiewit Station [De Lijn] | |||
09:29
09:29 |
Hasselt Banneuxwijk [De Lijn] | |||
09:30
09:30 |
Hasselt Weg Naar Genk [De Lijn] | |||
09:32
09:32 |
Hasselt Handelsschool [De Lijn] | |||
09:34
09:34 |
Hasselt Zwembad [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Hasselt Dusartplein [De Lijn] | |||
09:37
09:37 |
Hasselt Molenpoort Afstaphalte [De Lijn] | |||
09:40
|
Hasselt Station Perron 10 [De Lijn] |