Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
21:04 |
Humbeek Steenstraat [De Lijn] | Bus R30 | ||
21:05
21:05 |
Humbeek Brug [De Lijn] | |||
21:06
21:06 |
Humbeek Benedestraat [De Lijn] | |||
21:06
21:06 |
Humbeek Kerkstraat [De Lijn] | |||
21:08
21:08 |
Humbeek Kerk [De Lijn] | |||
21:08
21:08 |
Humbeek Ter Eiken [De Lijn] | |||
21:10
21:10 |
Beigem Dries [De Lijn] | |||
21:11
21:11 |
Beigem Gemeentehuisstraat [De Lijn] | |||
21:12
21:12 |
Beigem Dorp [De Lijn] | |||
21:13
21:13 |
Grimbergen Kerselaar [De Lijn] | |||
21:14
21:14 |
Grimbergen Keienberglaan [De Lijn] | |||
21:15
21:15 |
Grimbergen Stelplaats Perron 1 [De Lijn] | |||
21:16
21:16 |
Grimbergen Dorp [De Lijn] | |||
21:16
21:16 |
Grimbergen Triohofstraat [De Lijn] | |||
21:17
21:17 |
Grimbergen Dr. Hemerijckxlaan [De Lijn] | |||
21:18
21:18 |
Grimbergen Spaanse Linde [De Lijn] | |||
21:19
21:19 |
Grimbergen Alexianen [De Lijn] | |||
21:20
21:20 |
Grimbergen Haneveld [De Lijn] | |||
21:20
21:20 |
Strombeek-Bever Station [De Lijn] | |||
21:21
21:21 |
Strombeek-Bever Kerk [De Lijn] | |||
21:22
21:22 |
Strombeek-Bever Rijkendalstraat [De Lijn] | |||
21:23
21:23 |
Strombeek-Bever Bloemendallaan [De Lijn] | |||
21:24
21:24 |
Strombeek-Bever Mutsaard [De Lijn] | |||
21:25
21:25 |
Bruxelles Wannecouter [De Lijn] | |||
21:26
21:26 |
Bruxelles De Wand [De Lijn] | |||
21:29
21:29 |
Bruxelles Serres Royales [De Lijn] | |||
21:30
21:30 |
Bruxelles Schola Europea [De Lijn] | |||
21:31
21:31 |
Bruxelles Artistes [De Lijn] | |||
21:32
21:32 |
Bruxelles Karel Bogaerd [De Lijn] | |||
21:33
21:33 |
Bruxelles Bockstael B [De Lijn] | |||
21:34
21:34 |
Bruxelles Bockstael [De Lijn] | |||
21:35
21:35 |
Bruxelles Nekkersdal [De Lijn] | |||
21:36
21:36 |
Bruxelles Pouchkine [De Lijn] | |||
21:37
21:37 |
Molenbeek-Saint-Jean Escaut [De Lijn] | |||
21:38
21:38 |
Molenbeek-Saint-Jean Belgica [De Lijn] | |||
21:40
21:40 |
Molenbeek-Saint-Jean Jubilé [De Lijn] | |||
21:41
21:41 |
Molenbeek-Saint-Jean Ribaucourt [De Lijn] | |||
21:42
21:42 |
Molenbeek-Saint-Jean Sainctelette [De Lijn] | |||
21:44
21:44 |
Bruxelles Yser [De Lijn] | |||
21:46
21:46 |
Bruxelles Rogier [De Lijn] | |||
21:48
|
Bruxelles Nord Arrêt De Descente [De Lijn] |