Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
17:44 |
Bree Busstation Perron 1 [De Lijn] | Bus 80 | ||
17:45
17:45 |
Bree Verloren Koststraat [De Lijn] | |||
17:48
17:48 |
Bree Eetseveldstraat [De Lijn] | |||
17:49
17:49 |
Bree Muizendijk 71 [De Lijn] | |||
17:50
17:50 |
Gruitrode Boshoven [De Lijn] | |||
17:52
17:52 |
Gruitrode Neerhovenstraat [De Lijn] | |||
17:53
17:53 |
Gruitrode Centrum [De Lijn] | |||
17:54
17:54 |
Gruitrode Harmonieweg [De Lijn] | |||
17:55
17:55 |
Gruitrode Venhovenstraat [De Lijn] | |||
17:57
17:57 |
Opglabbeek Fabrieksstraat [De Lijn] | |||
17:58
17:58 |
Opglabbeek Kruisstraat [De Lijn] | |||
17:59
17:59 |
Opglabbeek Dorpsplein [De Lijn] | |||
18:00
18:00 |
Opglabbeek Ophovenbosstraat [De Lijn] | |||
18:03
18:03 |
Opglabbeek Industrieweg [De Lijn] | |||
18:04
18:04 |
Opglabbeek Leeuwerikstraat [De Lijn] | |||
18:06
18:06 |
Opglabbeek Petuniastraat [De Lijn] | |||
18:11
18:11 |
Zwartberg Luikerwijk [De Lijn] | |||
18:12
18:12 |
Zwartberg Cockerillplaats [De Lijn] | |||
18:13
18:13 |
Zwartberg Cité [De Lijn] | |||
18:14
18:14 |
Waterschei Hoevenzavel [De Lijn] | |||
18:15
18:15 |
Genk Heizeisstraat [De Lijn] | |||
18:16
18:16 |
Genk Bergbeemstraat [De Lijn] | |||
18:18
18:18 |
Genk Vennestraat Noord [De Lijn] | |||
18:20
18:20 |
Genk Erfstraat [De Lijn] | |||
18:21
18:21 |
Genk Bochtlaan [De Lijn] | |||
18:23
18:23 |
Genk Reinpadstraat [De Lijn] | |||
18:25
|
Genk Station Perron 7 [De Lijn] |