Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
18:19 |
Sint-Truiden Station Perron 1 [De Lijn] | Bus 50 | ||
18:21
18:21 |
Sint-Truiden Diesterpoort [De Lijn] | |||
18:22
18:22 |
Sint-Truiden Sint-Trudo Ziekenhuis Rummenweg [De Lijn] | |||
18:23
18:23 |
Sint-Truiden De Rakkertjes [De Lijn] | |||
18:25
18:25 |
Sint-Truiden Sporthal [De Lijn] | |||
18:27
18:27 |
Gorsem Planterijstraat [De Lijn] | |||
18:30
18:30 |
Duras Centrum [De Lijn] | |||
18:32
18:32 |
Runkelen Dorp [De Lijn] | |||
18:33
18:33 |
Runkelen Heulken [De Lijn] | |||
18:35
18:35 |
Binderveld Kerk [De Lijn] | |||
18:36
18:36 |
Binderveld Krommenhof [De Lijn] | |||
18:38
18:38 |
Nieuwerkerken Tramstatie [De Lijn] | |||
18:39
18:39 |
Nieuwerkerken Mouveld I [De Lijn] | |||
18:40
18:40 |
Nieuwerkerken Kerk [De Lijn] | |||
18:41
18:41 |
Nieuwerkerken Rozenbosstraat [De Lijn] | |||
18:42
18:42 |
Nieuwerkerken Tegelrij [De Lijn] | |||
18:44
18:44 |
Nieuwerkerken Hakbosstraat [De Lijn] | |||
18:44
18:44 |
Nieuwerkerken Tegelrijstraat [De Lijn] | |||
18:45
18:45 |
Herk-De-Stad Terbermenweg [De Lijn] | |||
18:46
18:46 |
Wijer Opperstraat [De Lijn] | |||
18:48
18:48 |
Wijer De Hoef [De Lijn] | |||
18:50
18:50 |
Wijer Kerkhof [De Lijn] | |||
18:50
18:50 |
Wijer Kerk [De Lijn] | |||
18:51
18:51 |
Wijer Weg Naar Stevoort [De Lijn] | |||
18:52
18:52 |
Stevoort Egelstraat [De Lijn] | |||
18:54
18:54 |
Stevoort Kozenstraat [De Lijn] | |||
18:55
18:55 |
Stevoort Centrum [De Lijn] | |||
18:55
18:55 |
Stevoort I-MaS [De Lijn] | |||
18:56
18:56 |
Stevoort Hofbeemden [De Lijn] | |||
18:56
18:56 |
Stevoort Kermtstraat [De Lijn] | |||
18:57
18:57 |
Stevoort Stevoortse Kiezel [De Lijn] | |||
18:59
18:59 |
Schimpen Schimpenstraat [De Lijn] | |||
19:00
19:00 |
Schimpen Negenbunders [De Lijn] | |||
19:02
19:02 |
Schimpen Overweg [De Lijn] | |||
19:05
19:05 |
Kuringen McDonald's [De Lijn] | |||
19:07
19:07 |
Hasselt Crutzenstraat [De Lijn] | |||
19:12
|
Hasselt Station Perron 12 [De Lijn] |