Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
15:38 |
Varsenare Zeeweg [De Lijn] | Bus 30 | ||
15:39
15:39 |
Varsenare De Manlaan [De Lijn] | |||
15:40
15:40 |
Sint-Andries Grote Moerstraat [De Lijn] | |||
15:41
15:41 |
Sint-Andries Lange Molenstraat [De Lijn] | |||
15:42
15:42 |
Sint-Andries Kerk [De Lijn] | |||
15:43
15:43 |
Sint-Andries Boeverbos [De Lijn] | |||
15:45
15:45 |
Sint-Andries De Nieulant [De Lijn] | |||
15:46
15:46 |
Sint-Andries Manitoba [De Lijn] | |||
15:47
15:47 |
Sint-Andries Lange Munt [De Lijn] | |||
15:48
15:48 |
Sint-Andries Sint-Baafskerk [De Lijn] | |||
15:49
15:49 |
Sint-Andries Phare [De Lijn] | |||
15:51
15:51 |
Sint-Andries Sint-Lodewijk [De Lijn] | |||
15:55
15:55 |
Brugge 't Zand Perron C1 [De Lijn] | |||
15:57
|
Brugge Station Perron C7 [De Lijn] |