Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:49 |
Oostende Station Perron 10 [De Lijn] | Bus 312 | ||
06:51
06:51 |
Oostende Kapellestraat [De Lijn] | |||
06:53
06:53 |
Oostende Stadhuis [De Lijn] | |||
06:54
06:54 |
Oostende Sint-Jozefskerk [De Lijn] | |||
06:56
06:56 |
Oostende Petit Paris [De Lijn] | |||
06:57
06:57 |
Oostende Mac Leodplein [De Lijn] | |||
06:59
06:59 |
Oostende Zwaluwenstraat [De Lijn] | |||
07:01
07:01 |
Oostende Elisabethlaan [De Lijn] | |||
07:02
07:02 |
Oostende Mariakerkelaan [De Lijn] | |||
07:03
07:03 |
Oostende Hoge Bareel [De Lijn] | |||
07:04
07:04 |
Oostende Duinkerkseweg [De Lijn] | |||
07:05
07:05 |
Oostende Esperanto [De Lijn] | |||
07:05
07:05 |
Oostende Top Center [De Lijn] | |||
07:06
07:06 |
Oostende Rolbaanstraat [De Lijn] | |||
07:07
07:07 |
Oostende Noordhoek [De Lijn] | |||
07:09
07:09 |
Snaaskerke Brug [De Lijn] | |||
07:11
07:11 |
Snaaskerke Kerk [De Lijn] | |||
07:12
07:12 |
Snaaskerke Ijzerwegstraat [De Lijn] | |||
07:19
07:19 |
Oudenburg Zandvoordebrug [De Lijn] | |||
07:20
07:20 |
Oudenburg Stadhuis [De Lijn] | |||
07:21
07:21 |
Oudenburg Dienstencentrum [De Lijn] | |||
07:22
07:22 |
Oudenburg Vrijboom [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Ettelgem Romaanse Kerk [De Lijn] | |||
07:24
07:24 |
Ettelgem Markt [De Lijn] | |||
07:25
07:25 |
Ettelgem Klokkeput [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Zerkegem Kruiskalsijde [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Zerkegem Pelikaan [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Jabbeke Zevecote [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Jabbeke Molen [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Jabbeke Dorp [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Jabbeke Permekemuseum [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Jabbeke Vlamingveld [De Lijn] | |||
07:38
07:38 |
Snellegem Halfweghuis [De Lijn] | |||
07:40
07:40 |
Varsenare Lijsterdreef [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Varsenare Marienhovedreef [De Lijn] | |||
07:42
07:42 |
Varsenare Dorp [De Lijn] | |||
07:43
07:43 |
Varsenare Zeeweg [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Varsenare De Manlaan [De Lijn] | |||
07:45
07:45 |
Sint-Andries Grote Moerstraat [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Sint-Andries Lange Molenstraat [De Lijn] | |||
07:47
07:47 |
Sint-Andries Kerk [De Lijn] | |||
07:49
07:49 |
Sint-Andries Jan Breydelstadion Oost [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Sint-Andries Boomhut [De Lijn] | |||
07:53
07:53 |
Sint-Michiels Vogelzang [De Lijn] | |||
07:54
07:54 |
Sint-Michiels Grasdreef [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Sint-Michiels VIVES [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Sint-Michiels Station West [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Brugge 't Zand Perron C1 [De Lijn] | |||
08:03
|
Brugge Station Perron C7 [De Lijn] |