Time | Station/Stop | Train | ||
---|---|---|---|---|
21:04 |
|
Turnhout | IC 3443 | |
21:12
21:13 |
|
Tielen | ||
21:21
21:23 |
|
Herentals | ||
21:37
21:39 |
|
Lierre / Lier | ||
21:56
21:58 |
|
Malines / Mechelen | ||
22:07
22:08 |
|
Vilvorde / Vilvoorde | ||
22:16
22:18 |
|
Brux.-Nord/Brus.-Noord | ||
22:22
22:23 |
|
Brux.-/ Brus-Centr. | ||
22:27
22:30 |
|
Brux.-Midi/Brus.-Zuid | ||
22:43
22:44 |
|
Hal / Halle | ||
22:49
22:50 |
|
Tubize / Tubeke | ||
22:59
23:01 |
|
Braine-le-Comte / 's-Gravenbrakel | ||
23:06
23:07 |
|
Ecaussinnes | ||
23:19
23:21 |
|
La Louvière-Centre | ||
23:25
|
|
La Louvière-Sud / La Louvière-Zuid |