Time | Station/Stop | Train | Pl. | ||
---|---|---|---|---|---|
09:17 |
|
Courtrai / Kortrijk | IC 409 | 8 | |
09:22
09:23 |
|
Harelbeke | 1 | ||
09:29
09:30 |
|
Waregem | 2 | ||
09:37
09:38 |
|
Deinze | 2 | ||
09:43
09:44 |
|
De Pinte | 4 | ||
09:51
09:55 |
|
Gand-Saint-Pierre / Gent-Sint-Pieters | 9 | ||
10:24
10:28 |
|
Brux.-Midi/Brus.-Zuid | 8 | ||
10:32
10:33 |
|
Brux.-/ Brus-Centr. | 1 | ||
10:37
10:41 |
|
Brux.-Nord/Brus.-Noord | 1 | ||
10:56
10:59 |
|
Louvain / Leuven | 3 | ||
11:25
11:26 |
|
Ans | 1 | ||
11:33
11:36 |
|
Liège-Guillemins / Luik-Guillemins | 1 | ||
11:39
11:40 |
|
Angleur | 1 | ||
11:52
11:53 |
|
Pepinster | 2 | ||
11:57
11:59 |
|
Verviers-Central / Verviers-Centraal | 3 | ||
12:09
|
|
Welkenraedt | 3 |