Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
08:50 |
Anderlecht La Roue [De Lijn] | Bus R55 | ||
08:52
08:52 |
Anderlecht Ceria [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Drogenbos Pathé [De Lijn] | |||
08:58
08:58 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent [De Lijn] | |||
09:00
09:00 |
Drogenbos Shopping [De Lijn] | |||
09:01
09:01 |
Drogenbos Bempt [De Lijn] | |||
09:01
09:01 |
Uccle Carrefour Stalle [De Lijn] | |||
09:02
09:02 |
Uccle Myosotis [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Uccle Hercule Poirot [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Uccle Gare Calevoet [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Uccle Bourdon [De Lijn] | |||
09:07
09:07 |
Uccle Bigarreaux [De Lijn] | |||
09:07
09:07 |
Uccle Griottes [De Lijn] | |||
09:08
09:08 |
Uccle Moensberg Station [De Lijn] | |||
09:08
09:08 |
Uccle Vieux Chemin [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Linkebeek Dapperen [De Lijn] | |||
09:10
09:10 |
Linkebeek Van Lishout [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Linkebeek Kasteeldreef [De Lijn] | |||
09:12
09:12 |
Linkebeek Krekelendries [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Linkebeek Grasmus [De Lijn] | |||
09:15
09:15 |
Linkebeek Hoeve [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Linkebeek Esselaar [De Lijn] | |||
09:17
09:17 |
Linkebeek Spoorwegbrug [De Lijn] | |||
09:20
09:20 |
Sint-Genesius-Rode Linkebeeksedreef [De Lijn] | |||
09:21
09:21 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
09:23
09:23 |
Sint-Genesius-Rode Ahornlaan [De Lijn] | |||
09:24
09:24 |
Sint-Genesius-Rode Grote Hut [De Lijn] | |||
09:25
09:25 |
Sint-Genesius-Rode Elvis Presley [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Sint-Genesius-Rode Astrid [De Lijn] | |||
09:28
09:28 |
Sint-Genesius-Rode Dragonderstraat [De Lijn] | |||
09:29
09:29 |
Sint-Genesius-Rode De Hoek Station [De Lijn] | |||
09:29
09:29 |
Sint-Genesius-Rode Hof Ten Berg [De Lijn] | |||
09:30
09:30 |
Rhode Heymansdries [De Lijn] | |||
09:31
09:31 |
Rhode Place Royale [De Lijn] | |||
09:32
09:32 |
Sint-Genesius-Rode Wauterbos Sport [De Lijn] | |||
09:33
09:33 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | |||
09:36
09:36 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek [De Lijn] | |||
09:38
09:38 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan [De Lijn] | |||
09:40
09:40 |
Dworp Destelheide [De Lijn] | |||
09:41
09:41 |
Dworp Wijmenhof [De Lijn] | |||
09:43
09:43 |
Dworp Centrum [De Lijn] | |||
09:44
09:44 |
Dworp Gravenhof [De Lijn] | |||
09:45
09:45 |
Dworp Willemskouter [De Lijn] | |||
09:46
09:46 |
Dworp Krabbos [De Lijn] | |||
09:47
09:47 |
Essenbeek 's Hertogenbos [De Lijn] | |||
09:48
09:48 |
Essenbeek Vastenavond [De Lijn] | |||
09:49
09:49 |
Essenbeek Hallerbosstraat [De Lijn] | |||
09:49
09:49 |
Essenbeek Arenberg [De Lijn] | |||
09:50
09:50 |
Essenbeek De Floere [De Lijn] | |||
09:50
09:50 |
Essenbeek Maatwerkbedrijf [De Lijn] | |||
09:51
09:51 |
Essenbeek Kerkhof [De Lijn] | |||
09:51
09:51 |
Essenbeek Kerk [De Lijn] | |||
09:53
09:53 |
Essenbeek Nijvelsesteenweg [De Lijn] | |||
09:54
09:54 |
Sint-Rochus Kruisstraat [De Lijn] | |||
09:56
09:56 |
Sint-Rochus Leopoldstraat [De Lijn] | |||
09:57
09:57 |
Sint-Rochus Goudvinkenlaan [De Lijn] | |||
09:59
09:59 |
Sint-Rochus Kerk [De Lijn] | |||
10:00
10:00 |
Halle Station Afstaphalte [De Lijn] | |||
10:01
10:01 |
Halle Station Perron 3 [De Lijn] | |||
10:03
10:03 |
Halle Park [De Lijn] | |||
10:04
10:04 |
Halle Arkenvest [De Lijn] | |||
10:05
10:05 |
Halle Bergensepoort [De Lijn] | |||
10:06
10:06 |
Halle Demaeghtlaan [De Lijn] | |||
10:07
|
Halle AZ Sint-Maria [De Lijn] |