Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
19:06 |
Halle Breedhout Kerk [De Lijn] | Bus 1 | ||
19:07
19:07 |
Halle Breedhout Smisstraat [De Lijn] | |||
19:07
19:07 |
Halle Scheyssingen [De Lijn] | |||
19:08
19:08 |
Halle Windmoleken [De Lijn] | |||
19:09
19:09 |
Halle Lampstraat [De Lijn] | |||
19:09
19:09 |
Halle Don Bosco [De Lijn] | |||
19:10
19:10 |
Halle Groeningestraat [De Lijn] | |||
19:11
19:11 |
Halle Ninoofsepoort [De Lijn] | |||
19:14
19:14 |
Halle Demaeghtlaan [De Lijn] | |||
19:16
19:16 |
Halle AZ Sint-Maria [De Lijn] | |||
19:17
19:17 |
Halle Demaeghtlaan [De Lijn] | |||
19:18
19:18 |
Halle Bergensepoort [De Lijn] | |||
19:19
19:19 |
Halle Arkenvest [De Lijn] | |||
19:20
19:20 |
Halle Park [De Lijn] | |||
19:22
19:22 |
Halle Station Afstaphalte [De Lijn] | |||
19:22
|
Halle Station Perron 4 [De Lijn] |