Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
09:20 |
Aarschot Station Perron 7 [De Lijn] | Bus 390 | ||
09:21
09:21 |
Aarschot Gilsonplein [De Lijn] | |||
09:23
09:23 |
Aarschot Sancta Maria [De Lijn] | |||
09:24
09:24 |
Aarschot Kerk [De Lijn] | |||
09:25
09:25 |
Aarschot Moederhuis [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Aarschot Sint-Jozefscollege [De Lijn] | |||
09:29
09:29 |
Aarschot Bekaf [De Lijn] | |||
09:32
09:32 |
Aarschot Demervallei [De Lijn] | |||
09:34
09:34 |
Aarschot Schoonhoven Vijvers [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Aarschot Schoonhoven [De Lijn] | |||
09:36
09:36 |
Rillaar Nopstal [De Lijn] | |||
09:37
09:37 |
Rillaar Molenstraat [De Lijn] | |||
09:38
09:38 |
Rillaar Kerk [De Lijn] | |||
09:39
09:39 |
Rillaar Heiken [De Lijn] | |||
09:40
09:40 |
Rillaar Heikenstraat [De Lijn] | |||
09:41
09:41 |
Rillaar Kabine [De Lijn] | |||
09:42
09:42 |
Rillaar Boekhoutse Molen [De Lijn] | |||
09:43
09:43 |
Tielt-Winge Boekhout [De Lijn] | |||
09:44
09:44 |
Tielt-Winge Haksbergenstraat [De Lijn] | |||
09:45
09:45 |
Tielt-Winge Berg [De Lijn] | |||
09:46
09:46 |
Tielt-Winge Gemeentehuis [De Lijn] | |||
09:47
09:47 |
Tielt-Winge Keulenstraat [De Lijn] | |||
09:49
09:49 |
Tielt-Winge Blerebergstraat [De Lijn] | |||
09:50
09:50 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 4 [De Lijn] | |||
09:51
09:51 |
Tielt-Winge Driesstraat [De Lijn] | |||
09:52
09:52 |
Tielt-Winge Woubeek [De Lijn] | |||
09:53
09:53 |
Tielt-Winge Halensebaan [De Lijn] | |||
09:55
09:55 |
Sint-Joris-Winge Bremberg [De Lijn] | |||
09:55
09:55 |
Sint-Joris-Winge Dommelhof [De Lijn] | |||
09:56
09:56 |
Sint-Joris-Winge Bronstraat [De Lijn] | |||
09:57
09:57 |
Sint-Joris-Winge Kiezegemstraat [De Lijn] | |||
09:57
09:57 |
Meensel-Kiezegem Meenselbaan [De Lijn] | |||
09:58
09:58 |
Meensel-Kiezegem Kiezegem Kerk [De Lijn] | |||
09:59
09:59 |
Meensel-Kiezegem Watertoren [De Lijn] | |||
10:00
10:00 |
Meensel-Kiezegem Meensel Gemeentehuis [De Lijn] | |||
10:01
10:01 |
Meensel-Kiezegem Binkomstraat [De Lijn] | |||
10:02
10:02 |
Meensel-Kiezegem Tramstraat [De Lijn] | |||
10:03
10:03 |
Meensel-Kiezegem Wersbeekstraat [De Lijn] | |||
10:04
10:04 |
Molenbeek-Wersbeek Muggenberg [De Lijn] | |||
10:05
10:05 |
Kapellen Steenbeek [De Lijn] | |||
10:06
10:06 |
Kapellen Oud Station [De Lijn] | |||
10:07
10:07 |
Kapellen Stationsstraat [De Lijn] | |||
10:08
10:08 |
Glabbeek-Zuurbemde Glabbeek Dorp [De Lijn] | |||
10:10
10:10 |
Glabbeek-Zuurbemde Vredegerecht [De Lijn] | |||
10:10
10:10 |
Glabbeek-Zuurbemde Kruispunt [De Lijn] | |||
10:11
10:11 |
Bunsbeek Meenselbeekstraat [De Lijn] | |||
10:12
10:12 |
Bunsbeek Pamelenstraat [De Lijn] | |||
10:14
10:14 |
Bunsbeek Baakstraat [De Lijn] | |||
10:14
10:14 |
Bunsbeek Kerk [De Lijn] | |||
10:15
10:15 |
Bunsbeek Diestseweg [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Bunsbeek Veldweg [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Sint-Margriete-Houtem Pachthof De Bareel [De Lijn] | |||
10:18
10:18 |
Tienen Brandweer [De Lijn] | |||
10:19
10:19 |
Tienen Werkmanssteeg [De Lijn] | |||
10:19
10:19 |
Tienen Houtemstraat [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Tienen Kabbeeksepoort [De Lijn] | |||
10:21
10:21 |
Tienen Kerk Heilig Hart [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Tienen Leuvenselaan [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Tienen Vierde Lansierslaan [De Lijn] | |||
10:24
|
Tienen Station Perron 9 [De Lijn] |