Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
18:04 |
Antwerpen MAS [De Lijn] | Tra 7 | ||
18:07
18:07 |
Antwerpen Brouwersvliet [De Lijn] | |||
18:08
18:08 |
Antwerpen Sint-Paulusplaats [De Lijn] | |||
18:10
18:10 |
Antwerpen Klapdorp [De Lijn] | |||
18:11
18:11 |
Antwerpen Keizerstraat [De Lijn] | |||
18:13
18:13 |
Antwerpen Meirbrug [De Lijn] | |||
18:14
18:14 |
Antwerpen Oudaan [De Lijn] | |||
18:15
18:15 |
Antwerpen Mechelseplein [De Lijn] | |||
18:17
18:17 |
Antwerpen Nationale Bank [De Lijn] | |||
18:19
18:19 |
Antwerpen Van Bree [De Lijn] | |||
18:22
18:22 |
Antwerpen Gounod [De Lijn] | |||
18:25
18:25 |
Antwerpen Harmonie [De Lijn] | |||
18:27
18:27 |
Berchem De Merode [De Lijn] | |||
18:28
18:28 |
Berchem Driekoningen [De Lijn] | |||
18:30
18:30 |
Berchem Sint-Willibrordus [De Lijn] | |||
18:32
18:32 |
Berchem Koninklijkelaan [De Lijn] | |||
18:33
18:33 |
Berchem Jan Moorkens [De Lijn] | |||
18:35
18:35 |
Berchem Pulhof [De Lijn] | |||
18:36
18:36 |
Berchem Fruithoflaan [De Lijn] | |||
18:37
18:37 |
Mortsel Kuijpers [De Lijn] | |||
18:39
18:39 |
Mortsel Gevaert [De Lijn] | |||
18:40
18:40 |
Mortsel Vredebaan [De Lijn] | |||
18:42
18:42 |
Mortsel Gemeenteplein [De Lijn] | |||
18:43
|
Mortsel Terminus [De Lijn] |