Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
16:25 |
Ieper Station Perron 1 [De Lijn] | Bus 952 | ||
16:26
16:26 |
Ieper Plumerlaan [De Lijn] | |||
16:27
16:27 |
Ieper Hoekje [De Lijn] | |||
16:29
16:29 |
Ieper Wegwijzer [De Lijn] | |||
16:30
16:30 |
Boezinge Sint-Pieter [De Lijn] | |||
16:35
16:35 |
Boezinge Brugstraat [De Lijn] | |||
16:36
16:36 |
Boezinge Het Hoge [De Lijn] | |||
16:38
16:38 |
Boezinge Pilkem [De Lijn] | |||
16:39
16:39 |
Langemark Hagebos [De Lijn] | |||
16:41
16:41 |
Langemark De Flodder [De Lijn] | |||
16:42
16:42 |
Langemark Markt [De Lijn] | |||
16:43
16:43 |
Langemark Duits Kerkhof [De Lijn] | |||
16:45
16:45 |
Langemark Galgestraat [De Lijn] | |||
16:46
16:46 |
Langemark Madonna [De Lijn] | |||
16:47
16:47 |
Langemark Transvaal [De Lijn] | |||
16:48
16:48 |
Langemark Vrijbos [De Lijn] | |||
16:49
16:49 |
Poelkapelle Station [De Lijn] | |||
16:50
16:50 |
Poelkapelle Treurniet [De Lijn] | |||
16:51
16:51 |
Poelkapelle Wulverstraat [De Lijn] | |||
16:53
|
Poelkapelle Kerk [De Lijn] |