Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
17:56 |
Antwerpen MAS [De Lijn] | Tra 7 | ||
17:59
17:59 |
Antwerpen Brouwersvliet [De Lijn] | |||
18:00
18:00 |
Antwerpen Sint-Paulusplaats [De Lijn] | |||
18:02
18:02 |
Antwerpen Klapdorp [De Lijn] | |||
18:03
18:03 |
Antwerpen Keizerstraat [De Lijn] | |||
18:05
18:05 |
Antwerpen Meirbrug [De Lijn] | |||
18:06
18:06 |
Antwerpen Oudaan [De Lijn] | |||
18:07
18:07 |
Antwerpen Mechelseplein [De Lijn] | |||
18:09
18:09 |
Antwerpen Nationale Bank [De Lijn] | |||
18:11
18:11 |
Antwerpen Van Bree [De Lijn] | |||
18:14
18:14 |
Antwerpen Gounod [De Lijn] | |||
18:17
18:17 |
Antwerpen Harmonie [De Lijn] | |||
18:19
18:19 |
Berchem De Merode [De Lijn] | |||
18:20
18:20 |
Berchem Driekoningen [De Lijn] | |||
18:22
18:22 |
Berchem Sint-Willibrordus [De Lijn] | |||
18:24
18:24 |
Berchem Koninklijkelaan [De Lijn] | |||
18:25
18:25 |
Berchem Jan Moorkens [De Lijn] | |||
18:27
18:27 |
Berchem Pulhof [De Lijn] | |||
18:28
18:28 |
Berchem Fruithoflaan [De Lijn] | |||
18:29
18:29 |
Mortsel Kuijpers [De Lijn] | |||
18:31
18:31 |
Mortsel Gevaert [De Lijn] | |||
18:32
18:32 |
Mortsel Vredebaan [De Lijn] | |||
18:34
18:34 |
Mortsel Gemeenteplein [De Lijn] | |||
18:35
|
Mortsel Terminus [De Lijn] |