Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:32 |
Hasselt Station Perron 9 [De Lijn] | Bus 45 | ||
07:41
07:41 |
Hasselt Dusartplein [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Hasselt Rijksadministratief Centrum [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Hasselt Provinciehuis [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Diepenbeek Agoralaan [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Diepenbeek Universiteit [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Diepenbeek Agoralaan [De Lijn] | |||
07:54
07:54 |
Diepenbeek Bewel [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Genk Caetsbeek [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Genk DSM [De Lijn] | |||
08:05
08:10 |
Genk Station Perron 13 [De Lijn] | |||
08:13
08:13 |
Genk Shopping Center Perron 4 [De Lijn] | |||
08:15
08:15 |
Genk Heempark [De Lijn] | |||
08:18
08:18 |
Genk Ziekenhuis Oost-Limburg [De Lijn] | |||
08:22
08:22 |
Genk Terboekt [De Lijn] | |||
08:24
08:24 |
Zutendaal Papendaal [De Lijn] | |||
08:25
08:25 |
Zutendaal Kempenseweg [De Lijn] | |||
08:26
08:26 |
Zutendaal Hoogstraat [De Lijn] | |||
08:27
08:27 |
Zutendaal Kerk [De Lijn] | |||
08:30
08:30 |
Zutendaal Gewaai [De Lijn] | |||
08:31
08:31 |
Zutendaal Trichterweg [De Lijn] | |||
08:33
08:33 |
Zutendaal Bessemer [De Lijn] | |||
08:34
08:34 |
Lanaken Oud Kantoorstraat [De Lijn] | |||
08:36
08:36 |
Lanaken Instituut Sint-Barbara [De Lijn] | |||
08:37
08:37 |
Lanaken Pyxiscollege Bessemerstraat [De Lijn] | |||
08:38
08:38 |
Lanaken Eikelenweg [De Lijn] | |||
08:39
08:39 |
Lanaken Kapel [De Lijn] | |||
08:40
08:40 |
Lanaken Wijngaardstraat [De Lijn] | |||
08:42
08:42 |
Lanaken Atheneum Alicebourg [De Lijn] | |||
08:43
08:43 |
Lanaken Gemeentehuis [De Lijn] | |||
08:45
08:45 |
Lanaken Cultureel Centrum [De Lijn] | |||
08:49
08:49 |
Smeermaas Nijverheidslaan [De Lijn] | |||
08:50
08:50 |
Smeermaas Kruispunt [De Lijn] | |||
08:51
08:51 |
Maastricht Caberg Grens [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Maastricht Brusselseweg Sandersweg [De Lijn] | |||
08:58
08:58 |
Maastricht Caberg [De Lijn] | |||
08:59
08:59 |
Maastricht Peter Huijssenslaan [De Lijn] | |||
09:01
09:01 |
Maastricht Frontensingel/Maagdendries [De Lijn] | |||
09:02
09:02 |
Maastricht Boschstraat/Maagdendries [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Maastricht Mosae Forum/Centrum [De Lijn] | |||
09:08
|
Maastricht Station Perron D [De Lijn] |