Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
09:01 |
Tongeren Station [De Lijn] | Bus 23 | ||
09:02
09:02 |
Tongeren Koemarkt [De Lijn] | |||
09:03
09:03 |
Tongeren Bilzerpoort [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Tongeren Sint-Truiderpoort [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Tongeren Rode Kruislaan [De Lijn] | |||
09:08
09:08 |
Tongeren Inrit PIBO [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Piringen Weg Op Widooie [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Bommershoven Tieckenstraat [De Lijn] | |||
09:12
09:12 |
Bommershoven Kruispunt [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Borgloon Weg Naar Grootloon [De Lijn] | |||
09:15
09:15 |
Borgloon Sint-Truidersteenweg [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Borgloon Grootloonstraat [De Lijn] | |||
09:17
09:17 |
Borgloon Kanunnik Darisstraat [De Lijn] | |||
09:18
09:18 |
Borgloon Graaf Lodewijkplein [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Borgloon Rusthuis [De Lijn] | |||
09:21
09:21 |
Borgloon Steenweg Op Kuttekoven [De Lijn] | |||
09:22
09:22 |
Gotem Weg Op Gotem [De Lijn] | |||
09:24
09:24 |
Hoepertingen Sportplein [De Lijn] | |||
09:25
09:25 |
Hoepertingen Kruispunt [De Lijn] | |||
09:26
09:26 |
Hoepertingen Sint-Truidersteenweg 16 [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Hoepertingen Entbroek Kruispunt [De Lijn] | |||
09:28
09:28 |
Rijkel School [De Lijn] | |||
09:30
09:30 |
Brustem Lenertstraat [De Lijn] | |||
09:31
09:31 |
Brustem Kruispunt [De Lijn] | |||
09:32
09:32 |
Brustem Brandhoutstraat [De Lijn] | |||
09:33
09:33 |
Sint-Truiden Veiling [De Lijn] | |||
09:33
09:33 |
Sint-Truiden Vlierboomstraat [De Lijn] | |||
09:34
09:34 |
Sint-Truiden Kattenstraat [De Lijn] | |||
09:34
09:34 |
Sint-Truiden Europaplein [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Sint-Truiden Naamsepoort [De Lijn] | |||
09:36
09:36 |
Sint-Truiden Zwembad [De Lijn] | |||
09:38
09:38 |
Sint-Truiden Leopold II-Straat [De Lijn] | |||
09:40
|
Sint-Truiden Station Perron 5 [De Lijn] |