Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
16:37 |
Edegem Universitair Ziekenhuis Perron 13 [De Lijn] | Bus 35 | ||
16:39
16:39 |
Edegem W. Herreynsstraat [De Lijn] | |||
16:40
16:40 |
Edegem Ter Borchtlaan [De Lijn] | |||
16:42
16:42 |
Edegem Baron De Celleslaan [De Lijn] | |||
16:43
16:43 |
Edegem Kladdenbergstraat [De Lijn] | |||
16:43
16:43 |
Edegem Hof Ter Linden [De Lijn] | |||
16:44
16:44 |
Edegem Gemeentehuis [De Lijn] | |||
16:45
16:45 |
Edegem Mgr. Cardijnlaan [De Lijn] | |||
16:46
16:46 |
Edegem Posdijk [De Lijn] | |||
16:48
16:48 |
Kontich Sint-Rita Campus Technologie [De Lijn] | |||
16:49
16:49 |
Kontich De Villermontstraat [De Lijn] | |||
16:50
16:50 |
Kontich Edegemsesteenweg [De Lijn] | |||
16:50
16:50 |
Kontich Kerk [De Lijn] | |||
16:51
16:51 |
Kontich Edegemsesteenweg [De Lijn] | |||
16:51
16:51 |
Kontich Duivenstraat [De Lijn] | |||
16:52
16:52 |
Kontich Hofstraat [De Lijn] | |||
16:52
16:52 |
Kontich Kon. Astridlaan [De Lijn] | |||
16:53
16:53 |
Kontich Hof Van Spruytlaan [De Lijn] | |||
16:55
16:55 |
Kontich Weg Op Lint [De Lijn] | |||
16:56
16:56 |
Kontich Station [De Lijn] | |||
16:57
16:57 |
Kontich Weg Op Lint [De Lijn] | |||
16:58
16:58 |
Kontich Elshagenlaan [De Lijn] | |||
16:59
16:59 |
Kontich Hoge Akker [De Lijn] | |||
17:00
17:00 |
Lint Reynaertshof [De Lijn] | |||
17:01
17:01 |
Lint Kasteelplein [De Lijn] | |||
17:02
17:02 |
Lint Kerk [De Lijn] | |||
17:03
17:03 |
Lint Kon. Albertstraat [De Lijn] | |||
17:04
17:04 |
Lint Station [De Lijn] | |||
17:05
17:05 |
Hove Boshoekstraat [De Lijn] | |||
17:06
17:06 |
Hove Lege Veldkantlaan [De Lijn] | |||
17:09
17:09 |
Hove Dumortierstraat [De Lijn] | |||
17:09
17:09 |
Hove R. Verbeecklaan [De Lijn] | |||
17:10
17:10 |
Hove Weldadigheidstraat [De Lijn] | |||
17:11
17:11 |
Boechout Kerkhof [De Lijn] | |||
17:12
17:12 |
Boechout Ropstocklei [De Lijn] | |||
17:13
17:13 |
Boechout Kerk [De Lijn] | |||
17:13
17:13 |
Boechout J.F. Willemsstraat [De Lijn] | |||
17:15
17:15 |
Boechout Lispersteenweg [De Lijn] | |||
17:16
17:16 |
Boechout Speelplein [De Lijn] | |||
17:17
17:17 |
Boechout Stoofstraat [De Lijn] | |||
17:19
17:19 |
Lier Duwyckstraat [De Lijn] | |||
17:20
17:20 |
Lier Zevenbergen [De Lijn] | |||
17:21
17:21 |
Lier Plaslaar [De Lijn] | |||
17:22
17:22 |
Lier Veldstraat [De Lijn] | |||
17:23
17:23 |
Lier Australiëlaan [De Lijn] | |||
17:24
17:24 |
Lier Zagerijstraat Station [De Lijn] | |||
17:25
17:25 |
Lier Baron Opsomerlaan [De Lijn] | |||
17:29
|
Lier Station Perron 8 [De Lijn] |