Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
15:13 |
Tienen Station Perron 9 [De Lijn] | Bus 390 | ||
15:14
15:14 |
Tienen Vierde Lansierslaan [De Lijn] | |||
15:15
15:15 |
Tienen Leuvenselaan [De Lijn] | |||
15:16
15:16 |
Tienen Kerk Heilig Hart [De Lijn] | |||
15:17
15:17 |
Tienen Kabbeeksepoort [De Lijn] | |||
15:18
15:18 |
Tienen Houtemstraat [De Lijn] | |||
15:18
15:18 |
Tienen Werkmanssteeg [De Lijn] | |||
15:19
15:19 |
Tienen Brandweer [De Lijn] | |||
15:20
15:20 |
Sint-Margriete-Houtem Pachthof De Bareel [De Lijn] | |||
15:20
15:20 |
Bunsbeek Veldweg [De Lijn] | |||
15:21
15:21 |
Bunsbeek Diestseweg [De Lijn] | |||
15:21
15:21 |
Bunsbeek Kerk [De Lijn] | |||
15:22
15:22 |
Bunsbeek Baakstraat [De Lijn] | |||
15:23
15:23 |
Bunsbeek Pamelenstraat [De Lijn] | |||
15:24
15:24 |
Bunsbeek Meenselbeekstraat [De Lijn] | |||
15:24
15:24 |
Glabbeek-Zuurbemde Kruispunt [De Lijn] | |||
15:25
15:25 |
Glabbeek-Zuurbemde Vredegerecht [De Lijn] | |||
15:26
15:26 |
Glabbeek-Zuurbemde Glabbeek Dorp [De Lijn] | |||
15:28
15:28 |
Kapellen Stationsstraat [De Lijn] | |||
15:29
15:29 |
Kapellen Oud Station [De Lijn] | |||
15:30
15:30 |
Kapellen Steenbeek [De Lijn] | |||
15:31
15:31 |
Molenbeek-Wersbeek Muggenberg [De Lijn] | |||
15:32
15:32 |
Meensel-Kiezegem Wersbeekstraat [De Lijn] | |||
15:33
15:33 |
Meensel-Kiezegem Tramstraat [De Lijn] | |||
15:34
15:34 |
Meensel-Kiezegem Binkomstraat [De Lijn] | |||
15:35
15:35 |
Meensel-Kiezegem Meensel Gemeentehuis [De Lijn] | |||
15:36
15:36 |
Meensel-Kiezegem Watertoren [De Lijn] | |||
15:37
15:37 |
Meensel-Kiezegem Kiezegem Kerk [De Lijn] | |||
15:38
15:38 |
Meensel-Kiezegem Meenselbaan [De Lijn] | |||
15:38
15:38 |
Sint-Joris-Winge Kiezegemstraat [De Lijn] | |||
15:39
15:39 |
Sint-Joris-Winge Bronstraat [De Lijn] | |||
15:40
15:40 |
Sint-Joris-Winge Dommelhof [De Lijn] | |||
15:40
15:40 |
Sint-Joris-Winge Bremberg [De Lijn] | |||
15:42
15:42 |
Tielt-Winge Halensebaan [De Lijn] | |||
15:43
15:43 |
Tielt-Winge Woubeek [De Lijn] | |||
15:44
15:44 |
Tielt-Winge Driesstraat [De Lijn] | |||
15:45
15:45 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 3 [De Lijn] | |||
15:46
15:46 |
Tielt-Winge Blerebergstraat [De Lijn] | |||
15:48
15:48 |
Tielt-Winge Keulenstraat [De Lijn] | |||
15:49
15:49 |
Tielt-Winge Gemeentehuis [De Lijn] | |||
15:50
15:50 |
Tielt-Winge Berg [De Lijn] | |||
15:51
15:51 |
Tielt-Winge Haksbergenstraat [De Lijn] | |||
15:52
15:52 |
Tielt-Winge Boekhout [De Lijn] | |||
15:53
15:53 |
Rillaar Boekhoutse Molen [De Lijn] | |||
15:54
15:54 |
Rillaar Kabine [De Lijn] | |||
15:55
15:55 |
Rillaar Heikenstraat [De Lijn] | |||
15:56
15:56 |
Rillaar Heiken [De Lijn] | |||
15:57
15:57 |
Rillaar Kerk [De Lijn] | |||
15:58
15:58 |
Rillaar Molenstraat [De Lijn] | |||
15:59
15:59 |
Rillaar Nopstal [De Lijn] | |||
16:00
16:00 |
Aarschot Schoonhoven [De Lijn] | |||
16:01
16:01 |
Aarschot Schoonhoven Vijvers [De Lijn] | |||
16:03
16:03 |
Aarschot Demervallei [De Lijn] | |||
16:06
16:06 |
Aarschot Bekaf [De Lijn] | |||
16:09
16:09 |
Aarschot Damiaaninstituut [De Lijn] | |||
16:11
16:11 |
Aarschot Atheneum [De Lijn] | |||
16:13
16:13 |
Aarschot Kerk [De Lijn] | |||
16:15
|
Aarschot Station Perron 7 [De Lijn] |