Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:48 |
Dilbeek Stelplaats [De Lijn] | Bus 136 | ||
07:50
07:50 |
Dilbeek Kalenbergstraat [De Lijn] | |||
07:52
07:52 |
Dilbeek Kaudenaardestraat [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Dilbeek Sint-Antoon [De Lijn] | |||
07:56
07:56 |
Dilbeek Tourelle [De Lijn] | |||
07:58
07:58 |
Molenbeek-Saint-Jean Moortebeek [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Anderlecht Prince De Liège [De Lijn] | |||
08:02
08:02 |
Anderlecht Rue De L Obus [De Lijn] | |||
08:04
08:04 |
Anderlecht Scheut [De Lijn] | |||
08:06
08:06 |
Anderlecht Square Vétérans Coloniaux [De Lijn] | |||
08:08
08:08 |
Anderlecht Birmingham [De Lijn] | |||
08:09
08:09 |
Anderlecht Aumale [De Lijn] | |||
08:12
08:12 |
Anderlecht Van Der Bruggen [De Lijn] | |||
08:13
08:13 |
Anderlecht Goujons [De Lijn] | |||
08:15
08:15 |
Anderlecht Ancien Dépôt [De Lijn] | |||
08:19
08:19 |
Bruxelles Midi Quai 14 [De Lijn] | |||
08:21
08:21 |
Saint-Gilles Fonsny [De Lijn] | |||
08:24
08:24 |
Saint-Gilles Porte De Hal Métro [De Lijn] | |||
08:25
08:25 |
Saint-Gilles Porte De Hal [De Lijn] | |||
08:27
08:27 |
Saint-Gilles Rue Hôtel Des Monnaies [De Lijn] | |||
08:31
08:31 |
Saint-Gilles Place Morichar [De Lijn] | |||
08:33
08:33 |
Saint-Gilles Moris [De Lijn] | |||
08:35
08:35 |
Saint-Gilles Ma Campagne [De Lijn] | |||
08:38
08:38 |
Ixelles Avenue Lepoutre [De Lijn] | |||
08:40
08:40 |
Ixelles Patton [De Lijn] | |||
08:41
08:41 |
Uccle Bascule [De Lijn] | |||
08:44
08:44 |
Uccle Avenue Churchill [De Lijn] | |||
08:45
08:45 |
Uccle Avenue Gobert [De Lijn] | |||
08:46
08:46 |
Uccle De Fré [De Lijn] | |||
08:48
08:48 |
Uccle Vert Chasseur [De Lijn] | |||
08:51
08:51 |
Uccle Avenue Hamoir [De Lijn] | |||
08:52
08:52 |
Uccle Vivier D'Oie [De Lijn] | |||
08:53
08:53 |
Uccle Racing [De Lijn] | |||
08:54
08:54 |
Uccle Fort-Jaco [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Uccle Ronces [De Lijn] | |||
08:57
08:57 |
Uccle Van Bever [De Lijn] | |||
08:58
08:58 |
Uccle Prince D'Orange [De Lijn] | |||
08:59
08:59 |
Uccle Chemin Des Pins [De Lijn] | |||
09:01
09:01 |
Uccle Petite Espinette [De Lijn] | |||
09:02
09:02 |
Sint-Genesius-Rode Lequimelaan [De Lijn] | |||
09:03
09:03 |
Sint-Genesius-Rode Middenhut [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Sint-Genesius-Rode Bloemenhof [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Sint-Genesius-Rode Sint-Annalaan [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Sint-Genesius-Rode Toeristenlaan [De Lijn] | |||
09:07
09:07 |
Sint-Genesius-Rode Station [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
09:10
09:10 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
09:12
09:12 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
09:13
|
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] |