Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:05 |
Ninove Station Perron 2 [De Lijn] | Bus R53 | ||
06:06
06:06 |
Ninove Astridlaan [De Lijn] | |||
06:07
06:07 |
Ninove Industrie [De Lijn] | |||
06:08
06:08 |
Ninove Nederwijk - Oost [De Lijn] | |||
06:11
06:11 |
Meerbeke Vlinderlaan [De Lijn] | |||
06:12
06:12 |
Meerbeke Kerk [De Lijn] | |||
06:13
06:13 |
Meerbeke Walstraat [De Lijn] | |||
06:15
06:15 |
Meerbeke Halsesteenweg [De Lijn] | |||
06:16
06:16 |
Neigem Neep [De Lijn] | |||
06:17
06:17 |
Neigem Dorp [De Lijn] | |||
06:18
06:18 |
Neigem Windschof [De Lijn] | |||
06:20
06:20 |
Gooik Hoevestraat [De Lijn] | |||
06:21
06:21 |
Gooik Strijland Kerk [De Lijn] | |||
06:22
06:22 |
Gooik Strijland School [De Lijn] | |||
06:22
06:22 |
Gooik Sporthal Koornmolen [De Lijn] | |||
06:22
06:22 |
Gooik Hoezenbroekstraat [De Lijn] | |||
06:23
06:23 |
Gooik Terlo [De Lijn] | |||
06:24
06:24 |
Gooik Steenberg [De Lijn] | |||
06:25
06:25 |
Gooik Paddenbroekstraat [De Lijn] | |||
06:26
06:26 |
Gooik Gemeentehuis [De Lijn] | |||
06:27
06:27 |
Gooik Sint-Niklaaskerk [De Lijn] | |||
06:28
06:28 |
Gooik Wijngaardstraat [De Lijn] | |||
06:29
06:29 |
Gooik Kwakenbeek [De Lijn] | |||
06:29
06:29 |
Gooik Meintjes [De Lijn] | |||
06:30
06:35 |
Leerbeek Stelplaats Perron 8 [De Lijn] | |||
06:36
06:36 |
Leerbeek Kruispunt Hogenberg [De Lijn] | |||
06:37
06:37 |
Leerbeek Pajottenland [De Lijn] | |||
06:38
06:38 |
Leerbeek Kwadebeek [De Lijn] | |||
06:40
06:40 |
Pepingen Kestergat [De Lijn] | |||
06:42
06:42 |
Pepingen Kerk [De Lijn] | |||
06:43
06:43 |
Pepingen Bouckhoutstraat [De Lijn] | |||
06:44
06:44 |
Pepingen Steenweg Op Bellingen [De Lijn] | |||
06:46
06:46 |
Pepingen Termeeren [De Lijn] | |||
06:48
06:48 |
Pepingen Elbeek [De Lijn] | |||
06:49
06:49 |
Halle Wolvendries [De Lijn] | |||
06:49
06:49 |
Halle Tondeurs [De Lijn] | |||
06:50
06:50 |
Halle Demesmaekerstraat [De Lijn] | |||
06:51
06:51 |
Halle Lamme Guiche-Erf [De Lijn] | |||
06:52
06:52 |
Halle Groeningestraat [De Lijn] | |||
06:53
06:53 |
Halle Ninoofsepoort [De Lijn] | |||
06:55
06:55 |
Halle Ziekenhuislaan [De Lijn] | |||
06:56
06:56 |
Halle Bergensepoort [De Lijn] | |||
06:57
06:57 |
Halle Arkenvest [De Lijn] | |||
06:58
06:58 |
Halle Park [De Lijn] | |||
07:00
07:00 |
Halle Station Afstaphalte [De Lijn] | |||
07:00
07:00 |
Halle Station Perron 6 [De Lijn] | |||
07:01
07:01 |
Halle Sportoase Hallebad [De Lijn] | |||
07:03
07:03 |
Buizingen Gemeenteplein [De Lijn] | |||
07:05
07:05 |
Buizingen Groenstraat [De Lijn] | |||
07:06
07:06 |
Buizingen Krol [De Lijn] | |||
07:07
07:07 |
Buizingen De Hovenier [De Lijn] | |||
07:08
07:08 |
Buizingen Cité [De Lijn] | |||
07:09
07:09 |
Huizingen Reiberg [De Lijn] | |||
07:11
07:11 |
Huizingen Kerk [De Lijn] | |||
07:12
07:12 |
Huizingen Domein [De Lijn] | |||
07:13
07:13 |
Huizingen Pretersblok [De Lijn] | |||
07:14
07:14 |
Dworp Wauweringen [De Lijn] | |||
07:16
07:16 |
Dworp Gravenhof [De Lijn] | |||
07:17
07:17 |
Dworp Centrum [De Lijn] | |||
07:20
07:20 |
Dworp Wijmenhof [De Lijn] | |||
07:21
07:21 |
Dworp Destelheide [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan [De Lijn] | |||
07:24
07:24 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek [De Lijn] | |||
07:25
07:25 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | |||
07:27
07:27 |
Alsemberg Sint-Victor [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Alsemberg Genstberg [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Alsemberg Grootveld [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Alsemberg Domein Rondenbos [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Alsemberg Begraafplaats Vorst [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Beersel Rodepoorthoeve [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Beersel Schaveys [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Beersel Linkebeekstraat [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Beersel Mezenhof [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Linkebeek Beukenstraat [De Lijn] | |||
07:35
07:35 |
Linkebeek Avondvrede [De Lijn] | |||
07:35
07:35 |
Linkebeek Hess De Lilez [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Drogenbos Van Haelen [De Lijn] | |||
07:38
07:38 |
Drogenbos Calmeyn [De Lijn] | |||
07:39
07:39 |
Uccle André Dufour [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Uccle Keyenbempt [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Uccle Gare Calevoet [De Lijn] | |||
07:45
07:45 |
Uccle Hercule Poirot [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Uccle Myosotis [De Lijn] | |||
07:47
07:47 |
Uccle Egide Van Ophem [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Uccle Carrefour Stalle [De Lijn] | |||
07:49
07:49 |
Drogenbos Bempt [De Lijn] | |||
07:50
07:50 |
Drogenbos Shopping [De Lijn] | |||
07:52
07:52 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Drogenbos Pathé [De Lijn] | |||
07:57
07:57 |
Drogenbos Mozart [De Lijn] | |||
07:58
07:58 |
Anderlecht Bollinckx [De Lijn] | |||
08:04
08:04 |
Anderlecht Ceria [De Lijn] | |||
08:07
|
Anderlecht La Roue [De Lijn] |