Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
05:15 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | Bus 136 | ||
05:16
05:16 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
05:16
05:16 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
05:17
05:17 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
05:18
05:18 |
Sint-Genesius-Rode Station [De Lijn] | |||
05:19
05:19 |
Sint-Genesius-Rode Toeristenlaan [De Lijn] | |||
05:20
05:20 |
Sint-Genesius-Rode Sint-Annalaan [De Lijn] | |||
05:20
05:20 |
Sint-Genesius-Rode Bloemenhof [De Lijn] | |||
05:22
05:22 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
05:22
05:22 |
Sint-Genesius-Rode Middenhut [De Lijn] | |||
05:23
05:23 |
Sint-Genesius-Rode Lequimelaan [De Lijn] | |||
05:24
05:24 |
Uccle Petite Espinette [De Lijn] | |||
05:25
05:25 |
Uccle Chemin Des Pins [De Lijn] | |||
05:26
05:26 |
Uccle Prince D'Orange [De Lijn] | |||
05:27
05:27 |
Uccle Van Bever [De Lijn] | |||
05:28
05:28 |
Uccle Ronces [De Lijn] | |||
05:28
05:28 |
Uccle Fort-Jaco [De Lijn] | |||
05:28
05:28 |
Uccle Racing [De Lijn] | |||
05:29
05:29 |
Uccle Vivier D'Oie [De Lijn] | |||
05:30
05:30 |
Uccle Avenue Hamoir [De Lijn] | |||
05:31
05:31 |
Uccle Vert Chasseur [De Lijn] | |||
05:32
05:32 |
Uccle De Fré [De Lijn] | |||
05:33
05:33 |
Uccle Avenue Gobert [De Lijn] | |||
05:34
05:34 |
Uccle Avenue Churchill [De Lijn] | |||
05:35
05:35 |
Uccle Bascule [De Lijn] | |||
05:36
05:36 |
Ixelles Patton [De Lijn] | |||
05:37
05:37 |
Ixelles Avenue Lepoutre [De Lijn] | |||
05:38
05:38 |
Saint-Gilles Ma Campagne [De Lijn] | |||
05:39
05:39 |
Saint-Gilles Moris [De Lijn] | |||
05:40
05:40 |
Saint-Gilles Place Morichar [De Lijn] | |||
05:42
05:42 |
Saint-Gilles Rue Hôtel Des Monnaies [De Lijn] | |||
05:43
05:43 |
Saint-Gilles Porte De Hal [De Lijn] | |||
05:44
05:44 |
Saint-Gilles Porte De Hal Métro [De Lijn] | |||
05:45
05:45 |
Saint-Gilles Fonsny [De Lijn] | |||
05:47
05:47 |
Bruxelles Midi Quai 13 [De Lijn] | |||
05:50
05:50 |
Anderlecht Ancien Dépôt [De Lijn] | |||
05:51
05:51 |
Anderlecht Goujons [De Lijn] | |||
05:52
05:52 |
Anderlecht Cureghem [De Lijn] | |||
05:52
05:52 |
Anderlecht Van Der Bruggen [De Lijn] | |||
05:53
05:53 |
Anderlecht Aumale [De Lijn] | |||
05:54
05:54 |
Anderlecht Birmingham [De Lijn] | |||
05:55
05:55 |
Anderlecht Square Vétérans Coloniaux [De Lijn] | |||
05:56
05:56 |
Anderlecht Scheut [De Lijn] | |||
05:57
05:57 |
Anderlecht Rue De L Obus [De Lijn] | |||
05:58
05:58 |
Anderlecht Prince De Liège [De Lijn] | |||
05:59
05:59 |
Molenbeek-Saint-Jean Moortebeek [De Lijn] | |||
06:00
06:00 |
Dilbeek Tourelle [De Lijn] | |||
06:01
06:01 |
Dilbeek Sint-Antoon [De Lijn] | |||
06:03
06:03 |
Dilbeek Kaudenaardestraat [De Lijn] | |||
06:04
06:04 |
Dilbeek Markt [De Lijn] | |||
06:04
06:04 |
Dilbeek Gemeenteplein [De Lijn] | |||
06:05
06:05 |
Dilbeek H.Moeremanslaan [De Lijn] | |||
06:06
06:06 |
Dilbeek Mollekens [De Lijn] | |||
06:07
06:07 |
Dilbeek Van Malderlaan [De Lijn] | |||
06:08
06:08 |
Dilbeek Elegem [De Lijn] | |||
06:09
06:09 |
Dilbeek Wilgengaarde [De Lijn] | |||
06:10
06:10 |
Groot-Bijgaarden Kloosterstraat [De Lijn] | |||
06:11
06:11 |
Dilbeek Station [De Lijn] | |||
06:13
06:13 |
Dilbeek Wolsem [De Lijn] | |||
06:13
06:13 |
Dilbeek Hoogveld [De Lijn] | |||
06:14
06:14 |
Groot-Bijgaarden Molenberg [De Lijn] | |||
06:15
06:15 |
Groot-Bijgaarden Reinaert [De Lijn] | |||
06:17
06:17 |
Groot-Bijgaarden Bekkerzeelweg [De Lijn] | |||
06:18
06:18 |
Groot-Bijgaarden Merlo [De Lijn] | |||
06:19
06:19 |
Groot-Bijgaarden Don Bosco [De Lijn] | |||
06:20
06:20 |
Groot-Bijgaarden Kerk [De Lijn] | |||
06:21
06:21 |
Groot-Bijgaarden Pleinstraat [De Lijn] | |||
06:22
06:22 |
Groot-Bijgaarden Stationsstraat [De Lijn] | |||
06:23
06:23 |
Dilbeek Cryptelaan [De Lijn] | |||
06:23
|
Groot-Bijgaarden Gossetlaan [De Lijn] |