Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:14 |
Aarschot Station Perron 7 [De Lijn] | Bus 390 | ||
07:15
07:15 |
Aarschot Gilsonplein [De Lijn] | |||
07:17
07:17 |
Aarschot Sancta Maria [De Lijn] | |||
07:18
07:18 |
Aarschot Kerk [De Lijn] | |||
07:19
07:19 |
Aarschot Moederhuis [De Lijn] | |||
07:21
07:21 |
Aarschot Sint-Jozefscollege [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Aarschot Bekaf [De Lijn] | |||
07:26
07:26 |
Aarschot Demervallei [De Lijn] | |||
07:28
07:28 |
Aarschot Schoonhoven Vijvers [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Aarschot Schoonhoven [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Rillaar Nopstal [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Rillaar Molenstraat [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Rillaar Kerk [De Lijn] | |||
07:33
07:33 |
Rillaar Heiken [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Rillaar Heikenstraat [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Rillaar Kabine [De Lijn] | |||
07:37
07:37 |
Rillaar Boekhoutse Molen [De Lijn] | |||
07:38
07:38 |
Tielt-Winge Boekhout [De Lijn] | |||
07:39
07:39 |
Tielt-Winge Haksbergenstraat [De Lijn] | |||
07:40
07:40 |
Tielt-Winge Berg [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Tielt-Winge Gemeentehuis [De Lijn] | |||
07:42
07:42 |
Tielt-Winge Keulenstraat [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Tielt-Winge Blerebergstraat [De Lijn] | |||
07:45
07:45 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 4 [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Tielt-Winge Driesstraat [De Lijn] | |||
07:47
07:47 |
Tielt-Winge Woubeek [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Tielt-Winge Halensebaan [De Lijn] | |||
07:50
07:50 |
Sint-Joris-Winge Bremberg [De Lijn] | |||
07:50
07:50 |
Sint-Joris-Winge Dommelhof [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Sint-Joris-Winge Bronstraat [De Lijn] | |||
07:52
07:52 |
Sint-Joris-Winge Kiezegemstraat [De Lijn] | |||
07:52
07:52 |
Meensel-Kiezegem Meenselbaan [De Lijn] | |||
07:53
07:53 |
Meensel-Kiezegem Kiezegem Kerk [De Lijn] | |||
07:54
07:54 |
Meensel-Kiezegem Watertoren [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Meensel-Kiezegem Meensel Gemeentehuis [De Lijn] | |||
07:56
07:56 |
Meensel-Kiezegem Binkomstraat [De Lijn] | |||
07:57
07:57 |
Meensel-Kiezegem Tramstraat [De Lijn] | |||
07:58
07:58 |
Meensel-Kiezegem Wersbeekstraat [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Molenbeek-Wersbeek Muggenberg [De Lijn] | |||
08:00
08:00 |
Kapellen Steenbeek [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Kapellen Oud Station [De Lijn] | |||
08:02
08:02 |
Kapellen Stationsstraat [De Lijn] | |||
08:03
08:03 |
Glabbeek-Zuurbemde Glabbeek Dorp [De Lijn] | |||
08:05
08:05 |
Glabbeek-Zuurbemde Vredegerecht [De Lijn] | |||
08:05
08:05 |
Glabbeek-Zuurbemde Kruispunt [De Lijn] | |||
08:06
08:06 |
Bunsbeek Meenselbeekstraat [De Lijn] | |||
08:07
08:07 |
Bunsbeek Pamelenstraat [De Lijn] | |||
08:09
08:09 |
Bunsbeek Baakstraat [De Lijn] | |||
08:09
08:09 |
Bunsbeek Kerk [De Lijn] | |||
08:10
08:10 |
Bunsbeek Diestseweg [De Lijn] | |||
08:11
08:11 |
Bunsbeek Veldweg [De Lijn] | |||
08:11
08:11 |
Sint-Margriete-Houtem Pachthof De Bareel [De Lijn] | |||
08:13
08:13 |
Tienen Brandweer [De Lijn] | |||
08:14
08:14 |
Tienen Werkmanssteeg [De Lijn] | |||
08:14
08:14 |
Tienen Houtemstraat [De Lijn] | |||
08:15
08:15 |
Tienen Kabbeeksepoort [De Lijn] | |||
08:16
08:16 |
Tienen Kerk Heilig Hart [De Lijn] | |||
08:17
08:17 |
Tienen Leuvenselaan [De Lijn] | |||
08:17
08:17 |
Tienen Vierde Lansierslaan [De Lijn] | |||
08:19
|
Tienen Station Perron 9 [De Lijn] |