Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
07:30 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | Bus 136 | ||
07:31
07:31 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
07:32
07:32 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
07:35
07:35 |
Sint-Genesius-Rode Station [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Sint-Genesius-Rode Toeristenlaan [De Lijn] | |||
07:37
07:37 |
Sint-Genesius-Rode Sint-Annalaan [De Lijn] | |||
07:39
07:39 |
Sint-Genesius-Rode Bloemenhof [De Lijn] | |||
07:40
07:40 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Sint-Genesius-Rode Middenhut [De Lijn] | |||
07:43
07:43 |
Sint-Genesius-Rode Lequimelaan [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Uccle Petite Espinette [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Uccle Chemin Des Pins [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Uccle Prince D'Orange [De Lijn] | |||
07:50
07:50 |
Uccle Van Bever [De Lijn] | |||
07:52
07:52 |
Uccle Ronces [De Lijn] | |||
07:53
07:53 |
Uccle Fort-Jaco [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Uccle Racing [De Lijn] | |||
07:56
07:56 |
Uccle Vivier D'Oie [De Lijn] | |||
07:57
07:57 |
Uccle Avenue Hamoir [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Uccle Vert Chasseur [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Uccle De Fré [De Lijn] | |||
08:02
08:02 |
Uccle Avenue Gobert [De Lijn] | |||
08:03
08:03 |
Uccle Avenue Churchill [De Lijn] | |||
08:05
08:05 |
Uccle Bascule [De Lijn] | |||
08:06
08:06 |
Ixelles Patton [De Lijn] | |||
08:09
08:09 |
Ixelles Avenue Lepoutre [De Lijn] | |||
08:11
08:11 |
Saint-Gilles Ma Campagne [De Lijn] | |||
08:13
08:13 |
Saint-Gilles Moris [De Lijn] | |||
08:15
08:15 |
Saint-Gilles Place Morichar [De Lijn] | |||
08:18
08:18 |
Saint-Gilles Rue Hôtel Des Monnaies [De Lijn] | |||
08:20
08:20 |
Saint-Gilles Porte De Hal [De Lijn] | |||
08:22
08:22 |
Saint-Gilles Porte De Hal Métro [De Lijn] | |||
08:25
08:25 |
Saint-Gilles Fonsny [De Lijn] | |||
08:29
08:29 |
Bruxelles Midi Quai 13 [De Lijn] | |||
08:34
08:34 |
Anderlecht Ancien Dépôt [De Lijn] | |||
08:36
08:36 |
Anderlecht Goujons [De Lijn] | |||
08:37
08:37 |
Anderlecht Cureghem [De Lijn] | |||
08:38
08:38 |
Anderlecht Van Der Bruggen [De Lijn] | |||
08:41
08:41 |
Anderlecht Aumale [De Lijn] | |||
08:42
08:42 |
Anderlecht Birmingham [De Lijn] | |||
08:45
08:45 |
Anderlecht Square Vétérans Coloniaux [De Lijn] | |||
08:47
08:47 |
Anderlecht Scheut [De Lijn] | |||
08:49
08:49 |
Anderlecht Rue De L Obus [De Lijn] | |||
08:51
08:51 |
Anderlecht Prince De Liège [De Lijn] | |||
08:52
08:52 |
Molenbeek-Saint-Jean Moortebeek [De Lijn] | |||
08:54
08:54 |
Dilbeek Tourelle [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Dilbeek Sint-Antoon [De Lijn] | |||
08:58
08:58 |
Dilbeek Kaudenaardestraat [De Lijn] | |||
08:59
08:59 |
Dilbeek Markt [De Lijn] | |||
09:00
09:00 |
Dilbeek Gemeenteplein [De Lijn] | |||
09:01
09:01 |
Dilbeek H.Moeremanslaan [De Lijn] | |||
09:02
09:02 |
Dilbeek Mollekens [De Lijn] | |||
09:03
09:03 |
Dilbeek Van Malderlaan [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Dilbeek Elegem [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Dilbeek Wilgengaarde [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Groot-Bijgaarden Kloosterstraat [De Lijn] | |||
09:07
09:07 |
Dilbeek Station [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Dilbeek Wolsem [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Dilbeek Hoogveld [De Lijn] | |||
09:10
09:10 |
Groot-Bijgaarden Molenberg [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Groot-Bijgaarden Reinaert [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Groot-Bijgaarden Bekkerzeelweg [De Lijn] | |||
09:14
09:14 |
Groot-Bijgaarden Merlo [De Lijn] | |||
09:15
09:15 |
Groot-Bijgaarden Don Bosco [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Groot-Bijgaarden Kerk [De Lijn] | |||
09:17
09:17 |
Groot-Bijgaarden Pleinstraat [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Groot-Bijgaarden Stationsstraat [De Lijn] | |||
09:20
09:20 |
Dilbeek Cryptelaan [De Lijn] | |||
09:21
|
Groot-Bijgaarden Gossetlaan [De Lijn] |