Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
08:48 |
Brugge Station Perron C8 [De Lijn] | Bus 40 | ||
08:51
08:51 |
Brugge 't Zand Perron A2 [De Lijn] | |||
08:53
08:53 |
Brugge Hoefijzer [De Lijn] | |||
08:54
08:54 |
Brugge Beenhouwersstraat [De Lijn] | |||
08:55
08:55 |
Kristus-Koning Keizer Karel [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Kristus-Koning Scheepsdalebrug [De Lijn] | |||
08:58
08:58 |
Sint-Pieters Scheepsdale [De Lijn] | |||
08:59
08:59 |
Sint-Pieters Tempelhof [De Lijn] | |||
09:01
09:01 |
Sint-Pieters Kerk [De Lijn] | |||
09:03
09:03 |
Sint-Pieters Blauwe Poort [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Sint-Pieters Blauwe Toren Kolvestraat [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Sint-Pieters Blauwe Toren B-Park [De Lijn] | |||
09:08
09:08 |
Zuienkerke Vagevuurwijk [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Zuienkerke Polderwind [De Lijn] | |||
09:10
09:10 |
Zuienkerke Nele [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Zuienkerke Kruiskalsijde [De Lijn] | |||
09:12
09:12 |
Zuienkerke Assestraat [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Zuienkerke Vierwege [De Lijn] | |||
09:14
09:14 |
Uitkerke Meiboom [De Lijn] | |||
09:15
09:15 |
Uitkerke Riethoek [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Uitkerke Tintersweghe [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Uitkerke Zuivelmuseum [De Lijn] | |||
09:17
09:17 |
Uitkerke Sint-Amanduskerk [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Blankenberge Oude Steenweg [De Lijn] | |||
09:21
|
Blankenberge Station Perron 3 [De Lijn] |