Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
10:13 |
Tienen Station Perron 9 [De Lijn] | Bus 390 | ||
10:14
10:14 |
Tienen Vierde Lansierslaan [De Lijn] | |||
10:15
10:15 |
Tienen Leuvenselaan [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Tienen Kerk Heilig Hart [De Lijn] | |||
10:17
10:17 |
Tienen Kabbeeksepoort [De Lijn] | |||
10:18
10:18 |
Tienen Houtemstraat [De Lijn] | |||
10:18
10:18 |
Tienen Werkmanssteeg [De Lijn] | |||
10:19
10:19 |
Tienen Brandweer [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Sint-Margriete-Houtem Pachthof De Bareel [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Bunsbeek Veldweg [De Lijn] | |||
10:21
10:21 |
Bunsbeek Diestseweg [De Lijn] | |||
10:21
10:21 |
Bunsbeek Kerk [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Bunsbeek Baakstraat [De Lijn] | |||
10:23
10:23 |
Bunsbeek Pamelenstraat [De Lijn] | |||
10:24
10:24 |
Bunsbeek Meenselbeekstraat [De Lijn] | |||
10:24
10:24 |
Glabbeek-Zuurbemde Kruispunt [De Lijn] | |||
10:25
10:25 |
Glabbeek-Zuurbemde Vredegerecht [De Lijn] | |||
10:26
10:26 |
Glabbeek-Zuurbemde Glabbeek Dorp [De Lijn] | |||
10:28
10:28 |
Kapellen Stationsstraat [De Lijn] | |||
10:29
10:29 |
Kapellen Oud Station [De Lijn] | |||
10:30
10:30 |
Kapellen Steenbeek [De Lijn] | |||
10:31
10:31 |
Molenbeek-Wersbeek Muggenberg [De Lijn] | |||
10:32
10:32 |
Meensel-Kiezegem Wersbeekstraat [De Lijn] | |||
10:33
10:33 |
Meensel-Kiezegem Tramstraat [De Lijn] | |||
10:34
10:34 |
Meensel-Kiezegem Binkomstraat [De Lijn] | |||
10:35
10:35 |
Meensel-Kiezegem Meensel Gemeentehuis [De Lijn] | |||
10:36
10:36 |
Meensel-Kiezegem Watertoren [De Lijn] | |||
10:37
10:37 |
Meensel-Kiezegem Kiezegem Kerk [De Lijn] | |||
10:38
10:38 |
Meensel-Kiezegem Meenselbaan [De Lijn] | |||
10:38
10:38 |
Sint-Joris-Winge Kiezegemstraat [De Lijn] | |||
10:39
10:39 |
Sint-Joris-Winge Bronstraat [De Lijn] | |||
10:40
10:40 |
Sint-Joris-Winge Dommelhof [De Lijn] | |||
10:40
10:40 |
Sint-Joris-Winge Bremberg [De Lijn] | |||
10:42
10:42 |
Tielt-Winge Halensebaan [De Lijn] | |||
10:43
10:43 |
Tielt-Winge Woubeek [De Lijn] | |||
10:44
10:44 |
Tielt-Winge Driesstraat [De Lijn] | |||
10:45
10:45 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 3 [De Lijn] | |||
10:46
10:46 |
Tielt-Winge Blerebergstraat [De Lijn] | |||
10:48
10:48 |
Tielt-Winge Keulenstraat [De Lijn] | |||
10:49
10:49 |
Tielt-Winge Gemeentehuis [De Lijn] | |||
10:50
10:50 |
Tielt-Winge Berg [De Lijn] | |||
10:51
10:51 |
Tielt-Winge Haksbergenstraat [De Lijn] | |||
10:52
10:52 |
Tielt-Winge Boekhout [De Lijn] | |||
10:53
10:53 |
Rillaar Boekhoutse Molen [De Lijn] | |||
10:54
10:54 |
Rillaar Kabine [De Lijn] | |||
10:55
10:55 |
Rillaar Heikenstraat [De Lijn] | |||
10:56
10:56 |
Rillaar Heiken [De Lijn] | |||
10:57
10:57 |
Rillaar Kerk [De Lijn] | |||
10:58
10:58 |
Rillaar Molenstraat [De Lijn] | |||
10:59
10:59 |
Rillaar Nopstal [De Lijn] | |||
11:00
11:00 |
Aarschot Schoonhoven [De Lijn] | |||
11:01
11:01 |
Aarschot Schoonhoven Vijvers [De Lijn] | |||
11:03
11:03 |
Aarschot Demervallei [De Lijn] | |||
11:06
11:06 |
Aarschot Bekaf [De Lijn] | |||
11:08
11:08 |
Aarschot Damiaaninstituut [De Lijn] | |||
11:10
11:10 |
Aarschot Atheneum [De Lijn] | |||
11:12
11:12 |
Aarschot Kerk [De Lijn] | |||
11:13
|
Aarschot Station Perron 7 [De Lijn] |