Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
13:09 |
Lier Station Perron 1 [De Lijn] | Bus 58 | ||
13:10
13:10 |
Lier Rolwagenstraat [De Lijn] | |||
13:12
13:12 |
Lier Kliniek [De Lijn] | |||
13:14
13:14 |
Lier Zimmerplein Markthalte [De Lijn] | |||
13:15
13:15 |
Lier Leopold III-Laan [De Lijn] | |||
13:17
13:17 |
Lier Molenstraat [De Lijn] | |||
13:19
13:19 |
Lier Veemarkt Perron 6 [De Lijn] | |||
13:20
13:20 |
Lier Hoogveldweg [De Lijn] | |||
13:22
13:22 |
Lier Schollebeekstraat [De Lijn] | |||
13:23
13:23 |
Lier Slenderstraat [De Lijn] | |||
13:24
13:24 |
Koningshooikt Kruisstraat [De Lijn] | |||
13:25
13:25 |
Koningshooikt Leliënlei [De Lijn] | |||
13:26
13:26 |
Koningshooikt Schoolstraat [De Lijn] | |||
13:27
13:27 |
Koningshooikt Kerk [De Lijn] | |||
13:31
13:31 |
Koningshooikt Misstraat [De Lijn] | |||
13:32
13:32 |
Berlaar Hellegatstraat [De Lijn] | |||
13:33
13:33 |
Berlaar Misstraat Kerk [De Lijn] | |||
13:34
13:34 |
Berlaar Stationsplein [De Lijn] | |||
13:35
13:35 |
Berlaar Molenlei [De Lijn] | |||
13:36
13:36 |
Berlaar Kapellebaan [De Lijn] | |||
13:36
13:36 |
Berlaar Daalstraat [De Lijn] | |||
13:37
13:37 |
Berlaar Dorp [De Lijn] | |||
13:38
13:38 |
Berlaar Schoolstraat [De Lijn] | |||
13:38
13:38 |
Berlaar Sollevelden [De Lijn] | |||
13:39
13:39 |
Berlaar Itegembaan [De Lijn] | |||
13:40
13:40 |
Berlaar Hertstraat [De Lijn] | |||
13:41
13:41 |
Berlaar Ezenhoek [De Lijn] | |||
13:42
13:42 |
Itegem Bevelsesteenweg [De Lijn] | |||
13:43
13:43 |
Itegem Leliestraat [De Lijn] | |||
13:44
13:44 |
Itegem Kerk (St-Guibertusplein) [De Lijn] | |||
13:45
13:45 |
Itegem P. Berchaensstraat [De Lijn] | |||
13:45
13:45 |
Itegem Zagerij [De Lijn] | |||
13:46
13:46 |
Hallaar Hallaaraard [De Lijn] | |||
13:47
13:47 |
Hallaar Kerk [De Lijn] | |||
13:49
13:49 |
Heist-Op-Den-Berg E. Woutersstraat [De Lijn] | |||
13:50
13:50 |
Heist-Op-Den-Berg Noordstraat [De Lijn] | |||
13:51
13:51 |
Heist-Op-Den-Berg OCMW [De Lijn] | |||
13:53
|
Heist-Op-Den-Berg Station Perron 1 [De Lijn] |