Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
12:57 |
Gent Fratersplein [De Lijn] | Bus P4 | ||
12:58
12:58 |
Gent AZ Sint-Lucas (Fratersplein) [De Lijn] | |||
12:59
12:59 |
Gent Sanderusstraat [De Lijn] | |||
13:00
13:00 |
Gent Tolpoort (Tolhuislaan) [De Lijn] | |||
13:02
13:02 |
Gent Voortmanstraat [De Lijn] | |||
13:03
13:03 |
Gent Sint-Lucas Biervlietstraat [De Lijn] | |||
13:05
13:05 |
Gent Kolveniersgang [De Lijn] | |||
13:06
13:06 |
Gent Rabot [De Lijn] | |||
13:08
13:08 |
Gent Brugsepoort [De Lijn] | |||
13:10
13:10 |
Gent Nieuwewandeling [De Lijn] | |||
13:11
13:11 |
Gent Overzet [De Lijn] | |||
13:13
13:13 |
Gent Beneluxplein [De Lijn] | |||
13:13
13:13 |
Gent Andrieslaan [De Lijn] | |||
13:15
13:15 |
Gent Yachtdreef [De Lijn] | |||
13:16
13:16 |
Gent Verenigde Natieslaan [De Lijn] | |||
13:17
13:17 |
Gent Neermeerskaai [De Lijn] | |||
13:18
13:18 |
Gent Koning Albertbrug (Neermeerskaai) [De Lijn] | |||
13:20
13:20 |
Gent Meersstraat [De Lijn] | |||
13:21
|
Gent Sint-Pietersstation Perron 6 [De Lijn] |