Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
15:35 |
Aarschot Station Perron 7 [De Lijn] | Bus 390 | ||
15:36
15:36 |
Aarschot Gilsonplein [De Lijn] | |||
15:38
15:38 |
Aarschot Sancta Maria [De Lijn] | |||
15:39
15:39 |
Aarschot Kerk [De Lijn] | |||
15:41
15:41 |
Aarschot Moederhuis [De Lijn] | |||
15:42
15:42 |
Aarschot Sint-Jozefscollege [De Lijn] | |||
15:45
15:45 |
Aarschot Bekaf [De Lijn] | |||
15:48
15:48 |
Aarschot Demervallei [De Lijn] | |||
15:50
15:50 |
Aarschot Schoonhoven Vijvers [De Lijn] | |||
15:51
15:51 |
Aarschot Schoonhoven [De Lijn] | |||
15:52
15:52 |
Rillaar Nopstal [De Lijn] | |||
15:53
15:53 |
Rillaar Molenstraat [De Lijn] | |||
15:54
15:54 |
Rillaar Kerk [De Lijn] | |||
15:55
15:55 |
Rillaar Heiken [De Lijn] | |||
15:56
15:56 |
Rillaar Heikenstraat [De Lijn] | |||
15:58
15:58 |
Rillaar Kabine [De Lijn] | |||
15:59
15:59 |
Rillaar Boekhoutse Molen [De Lijn] | |||
16:00
16:00 |
Tielt-Winge Boekhout [De Lijn] | |||
16:01
16:01 |
Tielt-Winge Haksbergenstraat [De Lijn] | |||
16:02
16:02 |
Tielt-Winge Berg [De Lijn] | |||
16:04
16:04 |
Tielt-Winge Gemeentehuis [De Lijn] | |||
16:05
16:05 |
Tielt-Winge Keulenstraat [De Lijn] | |||
16:07
16:07 |
Tielt-Winge Blerebergstraat [De Lijn] | |||
16:08
16:08 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 4 [De Lijn] | |||
16:09
16:09 |
Tielt-Winge Driesstraat [De Lijn] | |||
16:10
16:10 |
Tielt-Winge Woubeek [De Lijn] | |||
16:12
16:12 |
Tielt-Winge Halensebaan [De Lijn] | |||
16:13
16:13 |
Sint-Joris-Winge Bremberg [De Lijn] | |||
16:14
16:14 |
Sint-Joris-Winge Dommelhof [De Lijn] | |||
16:15
16:15 |
Sint-Joris-Winge Bronstraat [De Lijn] | |||
16:16
16:16 |
Sint-Joris-Winge Kiezegemstraat [De Lijn] | |||
16:17
16:17 |
Meensel-Kiezegem Meenselbaan [De Lijn] | |||
16:18
16:18 |
Meensel-Kiezegem Kiezegem Kerk [De Lijn] | |||
16:19
16:19 |
Meensel-Kiezegem Watertoren [De Lijn] | |||
16:20
16:20 |
Meensel-Kiezegem Meensel Gemeentehuis [De Lijn] | |||
16:21
16:21 |
Meensel-Kiezegem Binkomstraat [De Lijn] | |||
16:22
16:22 |
Meensel-Kiezegem Tramstraat [De Lijn] | |||
16:23
16:23 |
Meensel-Kiezegem Wersbeekstraat [De Lijn] | |||
16:24
16:24 |
Molenbeek-Wersbeek Muggenberg [De Lijn] | |||
16:25
16:25 |
Kapellen Steenbeek [De Lijn] | |||
16:27
16:27 |
Kapellen Oud Station [De Lijn] | |||
16:28
16:28 |
Kapellen Stationsstraat [De Lijn] | |||
16:29
16:29 |
Glabbeek-Zuurbemde Glabbeek Dorp [De Lijn] | |||
16:31
16:31 |
Glabbeek-Zuurbemde Vredegerecht [De Lijn] | |||
16:31
16:31 |
Glabbeek-Zuurbemde Kruispunt [De Lijn] | |||
16:32
16:32 |
Bunsbeek Meenselbeekstraat [De Lijn] | |||
16:33
16:33 |
Bunsbeek Pamelenstraat [De Lijn] | |||
16:35
16:35 |
Bunsbeek Baakstraat [De Lijn] | |||
16:35
16:35 |
Bunsbeek Kerk [De Lijn] | |||
16:36
16:36 |
Bunsbeek Diestseweg [De Lijn] | |||
16:37
16:37 |
Bunsbeek Veldweg [De Lijn] | |||
16:37
16:37 |
Sint-Margriete-Houtem Pachthof De Bareel [De Lijn] | |||
16:39
16:39 |
Tienen Brandweer [De Lijn] | |||
16:40
16:40 |
Tienen Werkmanssteeg [De Lijn] | |||
16:40
16:40 |
Tienen Houtemstraat [De Lijn] | |||
16:41
16:41 |
Tienen Kabbeeksepoort [De Lijn] | |||
16:42
16:42 |
Tienen Kerk Heilig Hart [De Lijn] | |||
16:43
16:43 |
Tienen Leuvenselaan [De Lijn] | |||
16:44
16:44 |
Tienen Vierde Lansierslaan [De Lijn] | |||
16:46
|
Tienen Station Perron 9 [De Lijn] |