Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
09:22 |
Bruxelles Nord Arrêt De Montée [De Lijn] | Bus R90 | ||
09:24
09:24 |
Bruxelles Rogier [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Saint-Josse-Ten-Noode Botanique [De Lijn] | |||
09:30
09:30 |
Saint-Josse-Ten-Noode Madou [De Lijn] | |||
09:31
09:31 |
Saint-Josse-Ten-Noode Saint-Josse [De Lijn] | |||
09:34
09:34 |
Saint-Josse-Ten-Noode Clovis [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Schaerbeek Vinçotte [De Lijn] | |||
09:36
09:36 |
Schaerbeek Dailly [De Lijn] | |||
09:37
09:37 |
Schaerbeek Meiser Station [De Lijn] | |||
09:38
09:38 |
Schaerbeek Meiser [De Lijn] | |||
09:39
09:39 |
Schaerbeek Lebrun [De Lijn] | |||
09:41
09:41 |
Schaerbeek Genève [De Lijn] | |||
09:42
09:42 |
Evere Grosjean [De Lijn] | |||
09:43
09:43 |
Evere De Paduwa [De Lijn] | |||
09:43
09:43 |
Evere De Lombaerde [De Lijn] | |||
09:45
09:45 |
Woluwe-Saint-Lambert Péage [De Lijn] | |||
09:46
09:46 |
Sint-Stevens-Woluwe Harenheide [De Lijn] | |||
09:47
09:47 |
Sint-Stevens-Woluwe Lange Wagenstraat [De Lijn] | |||
09:48
09:48 |
Sint-Stevens-Woluwe Eversestraat [De Lijn] | |||
09:49
09:49 |
Sint-Stevens-Woluwe Woluwedal [De Lijn] | |||
09:50
09:50 |
Sint-Stevens-Woluwe F. Smoldersstraat [De Lijn] | |||
09:51
09:51 |
Sint-Stevens-Woluwe Lozenberg [De Lijn] | |||
09:52
09:52 |
Zaventem Grote Daalstraat [De Lijn] | |||
09:53
09:53 |
Zaventem De Vlemincklaan [De Lijn] | |||
09:54
09:54 |
Zaventem Sterrebeekstraat [De Lijn] | |||
09:55
09:55 |
Zaventem Facq - Ikea [De Lijn] | |||
09:56
09:56 |
Zaventem Hoge Wei [De Lijn] | |||
09:57
09:57 |
Nossegem Centrum [De Lijn] | |||
09:58
09:58 |
Nossegem Van Espenlaan [De Lijn] | |||
09:58
09:58 |
Nossegem Guldendelle [De Lijn] | |||
09:59
09:59 |
Kortenberg Staca [De Lijn] | |||
10:00
10:00 |
Kortenberg Kapelleke [De Lijn] | |||
10:01
10:01 |
Kortenberg Craenenplein [De Lijn] | |||
10:03
10:03 |
Kortenberg Rijkswacht [De Lijn] | |||
10:04
10:04 |
Kortenberg UPC Campus Kortenberg [De Lijn] | |||
10:05
10:05 |
Erps-Kwerps Prinsendreef [De Lijn] | |||
10:05
10:05 |
Erps-Kwerps D'Ieteren [De Lijn] | |||
10:06
10:06 |
Erps-Kwerps Erpsveld [De Lijn] | |||
10:08
10:08 |
Erps-Kwerps Schoonaarde [De Lijn] | |||
10:09
10:09 |
Veltem-Beisem Kantonnier [De Lijn] | |||
10:10
10:10 |
Veltem-Beisem Radioweg [De Lijn] | |||
10:11
10:11 |
Veltem-Beisem Veltem Steenweg [De Lijn] | |||
10:12
10:12 |
Winksele Toverberg [De Lijn] | |||
10:13
10:13 |
Winksele Schoonzicht [De Lijn] | |||
10:14
10:14 |
Winksele IJzerenberg [De Lijn] | |||
10:15
10:15 |
Herent Grote Molenweg [De Lijn] | |||
10:16
10:16 |
Herent Diependaal [De Lijn] | |||
10:20
10:20 |
Leuven Gasthuisberg Kliniek Perron 4 [De Lijn] | |||
10:23
10:23 |
Leuven Wijnpers [De Lijn] | |||
10:27
10:27 |
Leuven O.L.V.Middelareskerk [De Lijn] | |||
10:28
|
Leuven Station Perron 1 [De Lijn] |