Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
09:05 |
Hasselt Station Perron 6 [De Lijn] | Bus 38 | ||
09:09
09:09 |
Hasselt Leopoldplein [De Lijn] | |||
09:12
09:12 |
Hasselt Oude Luikerbaan [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Hasselt Lentestraat [De Lijn] | |||
09:14
09:14 |
Hasselt Daniëlsstraat [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Hasselt Hassaluthdreef [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Rapertingen Kerk [De Lijn] | |||
09:17
09:17 |
Rapertingen Trekschuren [De Lijn] | |||
09:18
09:18 |
Hasselt Mombeekdreef [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Hasselt Herkerstraat [De Lijn] | |||
09:20
09:20 |
Wimmertingen Centrum [De Lijn] | |||
09:21
09:21 |
Kortessem Herbroekstraat [De Lijn] | |||
09:23
09:23 |
Kortessem Printhagenstraat [De Lijn] | |||
09:23
09:23 |
Kortessem Hachensteeg [De Lijn] | |||
09:24
09:24 |
Kortessem Oud Tramstation [De Lijn] | |||
09:25
09:25 |
Kortessem Weg Naar Wellen [De Lijn] | |||
09:27
09:27 |
Kortessem Vinckenroyestraat [De Lijn] | |||
09:30
09:30 |
Wellen Loystraat [De Lijn] | |||
09:30
09:30 |
Wellen Weg Naar Kukkelberg [De Lijn] | |||
09:32
09:32 |
Wellen Plattestraat [De Lijn] | |||
09:33
09:33 |
Wellen Stokstraat [De Lijn] | |||
09:33
09:33 |
Wellen Maris [De Lijn] | |||
09:34
09:34 |
Wellen Gemeentehuis [De Lijn] | |||
09:35
09:35 |
Wellen Oud Tramstation [De Lijn] | |||
09:36
09:36 |
Wellen Nutstraat [De Lijn] | |||
09:37
09:37 |
Wellen Loonderveld I [De Lijn] | |||
09:40
09:40 |
Borgloon Tivoli [De Lijn] | |||
09:41
09:41 |
Borgloon Stationsplein [De Lijn] | |||
09:42
09:42 |
Borgloon De Linde [De Lijn] | |||
09:42
09:42 |
Borgloon Graaf Lodewijkplein [De Lijn] | |||
09:43
09:43 |
Borgloon Rusthuis [De Lijn] | |||
09:45
09:45 |
Borgloon Nerem [De Lijn] | |||
09:47
09:47 |
Broekom Kerk [De Lijn] | |||
09:49
09:49 |
Gutschoven Gutschovenstraat [De Lijn] | |||
09:50
09:50 |
Gutschoven Kerk [De Lijn] | |||
09:52
09:52 |
Veulen Kerk [De Lijn] | |||
09:53
09:53 |
Heers Sporthal [De Lijn] | |||
09:54
|
Heers Weg Naar Waremme [De Lijn] |