Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
10:22 |
Bruxelles Nord Arrêt De Montée [De Lijn] | Bus R90 | ||
10:24
10:24 |
Bruxelles Rogier [De Lijn] | |||
10:27
10:27 |
Saint-Josse-Ten-Noode Botanique [De Lijn] | |||
10:30
10:30 |
Saint-Josse-Ten-Noode Madou [De Lijn] | |||
10:31
10:31 |
Saint-Josse-Ten-Noode Saint-Josse [De Lijn] | |||
10:34
10:34 |
Saint-Josse-Ten-Noode Clovis [De Lijn] | |||
10:35
10:35 |
Schaerbeek Vinçotte [De Lijn] | |||
10:36
10:36 |
Schaerbeek Dailly [De Lijn] | |||
10:38
10:38 |
Schaerbeek Meiser Station [De Lijn] | |||
10:39
10:39 |
Schaerbeek Meiser [De Lijn] | |||
10:41
10:41 |
Schaerbeek Lebrun [De Lijn] | |||
10:43
10:43 |
Schaerbeek Genève [De Lijn] | |||
10:44
10:44 |
Evere Grosjean [De Lijn] | |||
10:46
10:46 |
Evere De Paduwa [De Lijn] | |||
10:46
10:46 |
Evere De Lombaerde [De Lijn] | |||
10:48
10:48 |
Woluwe-Saint-Lambert Péage [De Lijn] | |||
10:50
10:50 |
Sint-Stevens-Woluwe Harenheide [De Lijn] | |||
10:51
10:51 |
Sint-Stevens-Woluwe Lange Wagenstraat [De Lijn] | |||
10:52
10:52 |
Sint-Stevens-Woluwe Eversestraat [De Lijn] | |||
10:53
10:53 |
Sint-Stevens-Woluwe Woluwedal [De Lijn] | |||
10:54
10:54 |
Sint-Stevens-Woluwe F. Smoldersstraat [De Lijn] | |||
10:55
10:55 |
Sint-Stevens-Woluwe Lozenberg [De Lijn] | |||
10:56
10:56 |
Zaventem Grote Daalstraat [De Lijn] | |||
10:57
10:57 |
Zaventem De Vlemincklaan [De Lijn] | |||
10:58
10:58 |
Zaventem Sterrebeekstraat [De Lijn] | |||
10:59
10:59 |
Zaventem Facq - Ikea [De Lijn] | |||
11:00
11:00 |
Zaventem Hoge Wei [De Lijn] | |||
11:01
11:01 |
Nossegem Centrum [De Lijn] | |||
11:02
11:02 |
Nossegem Van Espenlaan [De Lijn] | |||
11:03
11:03 |
Nossegem Guldendelle [De Lijn] | |||
11:04
11:04 |
Kortenberg Staca [De Lijn] | |||
11:05
11:05 |
Kortenberg Kapelleke [De Lijn] | |||
11:06
11:06 |
Kortenberg Craenenplein [De Lijn] | |||
11:08
11:08 |
Kortenberg Rijkswacht [De Lijn] | |||
11:09
11:09 |
Kortenberg UPC Campus Kortenberg [De Lijn] | |||
11:10
11:10 |
Erps-Kwerps Prinsendreef [De Lijn] | |||
11:10
11:10 |
Erps-Kwerps D'Ieteren [De Lijn] | |||
11:11
11:11 |
Erps-Kwerps Erpsveld [De Lijn] | |||
11:13
11:13 |
Erps-Kwerps Schoonaarde [De Lijn] | |||
11:14
11:14 |
Veltem-Beisem Kantonnier [De Lijn] | |||
11:15
11:15 |
Veltem-Beisem Radioweg [De Lijn] | |||
11:16
11:16 |
Veltem-Beisem Veltem Steenweg [De Lijn] | |||
11:17
11:17 |
Winksele Toverberg [De Lijn] | |||
11:18
11:18 |
Winksele Schoonzicht [De Lijn] | |||
11:19
11:19 |
Winksele IJzerenberg [De Lijn] | |||
11:20
11:20 |
Herent Grote Molenweg [De Lijn] | |||
11:21
11:21 |
Herent Diependaal [De Lijn] | |||
11:25
11:25 |
Leuven Gasthuisberg Kliniek Perron 4 [De Lijn] | |||
11:28
11:28 |
Leuven Wijnpers [De Lijn] | |||
11:32
11:32 |
Leuven O.L.V.Middelareskerk [De Lijn] | |||
11:33
|
Leuven Station Perron 1 [De Lijn] |