Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
13:26 |
Halle AZ Sint-Maria [De Lijn] | Bus R55 | ||
13:27
13:27 |
Halle Demaeghtlaan [De Lijn] | |||
13:28
13:28 |
Halle Bergensepoort [De Lijn] | |||
13:29
13:29 |
Halle Arkenvest [De Lijn] | |||
13:30
13:30 |
Halle Park [De Lijn] | |||
13:32
13:32 |
Halle Station Afstaphalte [De Lijn] | |||
13:32
13:32 |
Halle Station Perron 7 [De Lijn] | |||
13:35
13:35 |
Sint-Rochus Kerk [De Lijn] | |||
13:36
13:36 |
Sint-Rochus Goudvinkenlaan [De Lijn] | |||
13:38
13:38 |
Sint-Rochus Leopoldstraat [De Lijn] | |||
13:40
13:40 |
Sint-Rochus Kruisstraat [De Lijn] | |||
13:41
13:41 |
Essenbeek Nijvelsesteenweg [De Lijn] | |||
13:43
13:43 |
Essenbeek Kerk [De Lijn] | |||
13:44
13:44 |
Essenbeek Kerkhof [De Lijn] | |||
13:45
13:45 |
Essenbeek Maatwerkbedrijf [De Lijn] | |||
13:45
13:45 |
Essenbeek De Floere [De Lijn] | |||
13:46
13:46 |
Essenbeek Arenberg [De Lijn] | |||
13:46
13:46 |
Essenbeek Hallerbosstraat [De Lijn] | |||
13:47
13:47 |
Essenbeek Vastenavond [De Lijn] | |||
13:48
13:48 |
Essenbeek 's Hertogenbos [De Lijn] | |||
13:49
13:49 |
Dworp Krabbos [De Lijn] | |||
13:50
13:50 |
Dworp Willemskouter [De Lijn] | |||
13:51
13:51 |
Dworp Gravenhof [De Lijn] | |||
13:52
13:52 |
Dworp Centrum [De Lijn] | |||
13:55
13:55 |
Dworp Wijmenhof [De Lijn] | |||
13:56
13:56 |
Dworp Destelheide [De Lijn] | |||
13:58
13:58 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan [De Lijn] | |||
13:58
13:58 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek [De Lijn] | |||
14:00
14:00 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | |||
14:01
14:01 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
14:02
14:02 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
14:03
14:03 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
14:03
14:03 |
Sint-Genesius-Rode Wauterbos [De Lijn] | |||
14:05
14:05 |
Rhode Heymansdries [De Lijn] | |||
14:06
14:06 |
Sint-Genesius-Rode Hof Ten Berg [De Lijn] | |||
14:06
14:06 |
Sint-Genesius-Rode De Hoek Station [De Lijn] | |||
14:07
14:07 |
Sint-Genesius-Rode Dragonderstraat [De Lijn] | |||
14:08
14:08 |
Sint-Genesius-Rode Astrid [De Lijn] | |||
14:10
14:10 |
Sint-Genesius-Rode Elvis Presley [De Lijn] | |||
14:11
14:11 |
Sint-Genesius-Rode Grote Hut [De Lijn] | |||
14:12
14:12 |
Sint-Genesius-Rode Ahornlaan [De Lijn] | |||
14:13
14:13 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
14:14
14:14 |
Sint-Genesius-Rode Linkebeeksedreef [De Lijn] | |||
14:18
14:18 |
Linkebeek Spoorwegbrug [De Lijn] | |||
14:19
14:19 |
Linkebeek Esselaar [De Lijn] | |||
14:20
14:20 |
Linkebeek Hoeve [De Lijn] | |||
14:22
14:22 |
Linkebeek Grasmus [De Lijn] | |||
14:23
14:23 |
Linkebeek Krekelendries [De Lijn] | |||
14:24
14:24 |
Linkebeek Kasteeldreef [De Lijn] | |||
14:25
14:25 |
Linkebeek Van Lishout [De Lijn] | |||
14:27
14:27 |
Linkebeek Dapperen [De Lijn] | |||
14:28
14:28 |
Uccle Vieux Chemin [De Lijn] | |||
14:29
14:29 |
Uccle Moensberg Station [De Lijn] | |||
14:29
14:29 |
Uccle Griottes [De Lijn] | |||
14:30
14:30 |
Uccle Bigarreaux [De Lijn] | |||
14:32
14:32 |
Uccle Bourdon [De Lijn] | |||
14:33
14:33 |
Uccle Gare Calevoet [De Lijn] | |||
14:34
14:34 |
Uccle Hercule Poirot [De Lijn] | |||
14:35
14:35 |
Uccle Myosotis [De Lijn] | |||
14:36
14:36 |
Uccle Egide Van Ophem [De Lijn] | |||
14:37
14:37 |
Uccle Carrefour Stalle [De Lijn] | |||
14:38
14:38 |
Drogenbos Bempt [De Lijn] | |||
14:39
14:39 |
Drogenbos Shopping [De Lijn] | |||
14:41
14:41 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent [De Lijn] | |||
14:43
14:43 |
Drogenbos Pathé [De Lijn] | |||
14:45
14:45 |
Drogenbos Mozart [De Lijn] | |||
14:46
14:46 |
Anderlecht Bollinckx [De Lijn] | |||
14:51
14:51 |
Anderlecht Ceria [De Lijn] | |||
14:53
|
Anderlecht La Roue [De Lijn] |