Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
05:18 |
Dilbeek Stelplaats [De Lijn] | Bus 136 | ||
05:19
05:19 |
Dilbeek Kalenbergstraat [De Lijn] | |||
05:20
05:20 |
Dilbeek Kaudenaardestraat [De Lijn] | |||
05:22
05:22 |
Dilbeek Sint-Antoon [De Lijn] | |||
05:23
05:23 |
Dilbeek Tourelle [De Lijn] | |||
05:24
05:24 |
Molenbeek-Saint-Jean Moortebeek [De Lijn] | |||
05:25
05:25 |
Anderlecht Prince De Liège [De Lijn] | |||
05:26
05:26 |
Anderlecht Rue De L Obus [De Lijn] | |||
05:27
05:27 |
Anderlecht Scheut [De Lijn] | |||
05:29
05:29 |
Anderlecht Square Vétérans Coloniaux [De Lijn] | |||
05:30
05:30 |
Anderlecht Birmingham [De Lijn] | |||
05:31
05:31 |
Anderlecht Aumale [De Lijn] | |||
05:33
05:33 |
Anderlecht Van Der Bruggen [De Lijn] | |||
05:34
05:34 |
Anderlecht Goujons [De Lijn] | |||
05:36
05:36 |
Anderlecht Ancien Dépôt [De Lijn] | |||
05:39
05:39 |
Bruxelles Midi Quai 14 [De Lijn] | |||
05:40
05:40 |
Saint-Gilles Fonsny [De Lijn] | |||
05:42
05:42 |
Saint-Gilles Porte De Hal Métro [De Lijn] | |||
05:43
05:43 |
Saint-Gilles Porte De Hal [De Lijn] | |||
05:44
05:44 |
Saint-Gilles Rue Hôtel Des Monnaies [De Lijn] | |||
05:46
05:46 |
Saint-Gilles Place Morichar [De Lijn] | |||
05:48
05:48 |
Saint-Gilles Moris [De Lijn] | |||
05:49
05:49 |
Saint-Gilles Ma Campagne [De Lijn] | |||
05:51
05:51 |
Ixelles Avenue Lepoutre [De Lijn] | |||
05:52
05:52 |
Ixelles Patton [De Lijn] | |||
05:53
05:53 |
Uccle Bascule [De Lijn] | |||
05:54
05:54 |
Uccle Avenue Churchill [De Lijn] | |||
05:55
05:55 |
Uccle Avenue Gobert [De Lijn] | |||
05:56
05:56 |
Uccle De Fré [De Lijn] | |||
05:57
05:57 |
Uccle Vert Chasseur [De Lijn] | |||
05:58
05:58 |
Uccle Avenue Hamoir [De Lijn] | |||
05:59
05:59 |
Uccle Vivier D'Oie [De Lijn] | |||
06:00
06:00 |
Uccle Racing [De Lijn] | |||
06:01
06:01 |
Uccle Fort-Jaco [De Lijn] | |||
06:01
06:01 |
Uccle Ronces [De Lijn] | |||
06:02
06:02 |
Uccle Van Bever [De Lijn] | |||
06:03
06:03 |
Uccle Prince D'Orange [De Lijn] | |||
06:04
06:04 |
Uccle Chemin Des Pins [De Lijn] | |||
06:05
06:05 |
Uccle Petite Espinette [De Lijn] | |||
06:06
06:06 |
Sint-Genesius-Rode Lequimelaan [De Lijn] | |||
06:07
06:07 |
Sint-Genesius-Rode Middenhut [De Lijn] | |||
06:07
06:07 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud [De Lijn] | |||
06:08
06:08 |
Sint-Genesius-Rode Bloemenhof [De Lijn] | |||
06:09
06:09 |
Sint-Genesius-Rode Sint-Annalaan [De Lijn] | |||
06:09
06:09 |
Sint-Genesius-Rode Toeristenlaan [De Lijn] | |||
06:10
06:10 |
Sint-Genesius-Rode Station [De Lijn] | |||
06:11
06:11 |
Sint-Genesius-Rode Termeulen [De Lijn] | |||
06:12
06:12 |
Sint-Genesius-Rode Rollebaan [De Lijn] | |||
06:13
06:13 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat [De Lijn] | |||
06:14
|
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] |