Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:56 |
Anderlecht La Roue [De Lijn] | Bus R53 | ||
06:58
06:58 |
Anderlecht Ceria [De Lijn] | |||
07:03
07:03 |
Drogenbos Pathé [De Lijn] | |||
07:05
07:05 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent [De Lijn] | |||
07:07
07:07 |
Drogenbos Shopping [De Lijn] | |||
07:08
07:08 |
Drogenbos Bempt [De Lijn] | |||
07:09
07:09 |
Uccle Carrefour Stalle [De Lijn] | |||
07:10
07:10 |
Uccle Myosotis [De Lijn] | |||
07:12
07:12 |
Uccle Hercule Poirot [De Lijn] | |||
07:13
07:13 |
Uccle Gare Calevoet [De Lijn] | |||
07:16
07:16 |
Uccle Keyenbempt [De Lijn] | |||
07:17
07:17 |
Uccle André Dufour [De Lijn] | |||
07:19
07:19 |
Drogenbos Calmeyn [De Lijn] | |||
07:21
07:21 |
Drogenbos Van Haelen [De Lijn] | |||
07:22
07:22 |
Linkebeek Hess De Lilez [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Linkebeek Avondvrede [De Lijn] | |||
07:23
07:23 |
Linkebeek Beukenstraat [De Lijn] | |||
07:24
07:24 |
Beersel Mezenhof [De Lijn] | |||
07:25
07:25 |
Beersel Linkebeekstraat [De Lijn] | |||
07:26
07:26 |
Beersel Schaveys [De Lijn] | |||
07:26
07:26 |
Beersel Rodepoorthoeve [De Lijn] | |||
07:27
07:27 |
Alsemberg Begraafplaats Vorst [De Lijn] | |||
07:28
07:28 |
Alsemberg Domein Rondenbos [De Lijn] | |||
07:29
07:29 |
Alsemberg Grootveld [De Lijn] | |||
07:30
07:30 |
Alsemberg Genstberg [De Lijn] | |||
07:31
07:31 |
Alsemberg Sint-Victor [De Lijn] | |||
07:34
07:34 |
Alsemberg Winderickxplein [De Lijn] | |||
07:35
07:35 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek [De Lijn] | |||
07:36
07:36 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan [De Lijn] | |||
07:37
07:37 |
Dworp Destelheide [De Lijn] | |||
07:38
07:38 |
Dworp Wijmenhof [De Lijn] | |||
07:41
07:41 |
Dworp Centrum [De Lijn] | |||
07:42
07:42 |
Dworp Gravenhof [De Lijn] | |||
07:43
07:43 |
Dworp Wauweringen [De Lijn] | |||
07:44
07:44 |
Huizingen Pretersblok [De Lijn] | |||
07:45
07:45 |
Huizingen Domein [De Lijn] | |||
07:46
07:46 |
Huizingen Kerk [De Lijn] | |||
07:48
07:48 |
Huizingen Reiberg [De Lijn] | |||
07:49
07:49 |
Buizingen Cité [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Buizingen De Hovenier [De Lijn] | |||
07:51
07:51 |
Buizingen Krol [De Lijn] | |||
07:53
07:53 |
Buizingen Groenstraat [De Lijn] | |||
07:55
07:55 |
Buizingen Gemeenteplein [De Lijn] | |||
07:59
07:59 |
Halle Sportoase Hallebad [De Lijn] | |||
08:01
08:01 |
Halle Station Perron 2 [De Lijn] | |||
08:05
08:05 |
Halle Park [De Lijn] | |||
08:06
08:06 |
Halle Arkenvest [De Lijn] | |||
08:07
08:07 |
Halle Bergensepoort [De Lijn] | |||
08:08
08:08 |
Halle Ziekenhuislaan [De Lijn] | |||
08:11
08:11 |
Halle Ninoofsepoort [De Lijn] | |||
08:13
08:13 |
Halle Atheneum [De Lijn] | |||
08:16
|
Halle Don Bosco [De Lijn] |