Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
15:05 |
Hasselt Station Perron 5 [De Lijn] | Bus 7 | ||
15:08
15:08 |
Hasselt Diesterpoort [De Lijn] | |||
15:09
15:09 |
Hasselt Leopoldplein [De Lijn] | |||
15:11
15:11 |
Runkst Vooruitzichtlaan [De Lijn] | |||
15:13
15:13 |
Runkst Sint-Hubertusplein [De Lijn] | |||
15:14
15:14 |
Runkst Olmenstraat [De Lijn] | |||
15:17
15:17 |
Runkst Grasstraat [De Lijn] | |||
15:18
15:18 |
Hasselt Augustijnenstraat [De Lijn] | |||
15:19
15:19 |
Runkst Runksterkiezel [De Lijn] | |||
15:20
15:20 |
Stevoort Kleine Roost [De Lijn] | |||
15:22
15:22 |
Stevoort Sterrebos [De Lijn] | |||
15:23
15:23 |
Stevoort Hofbeemdenstraat [De Lijn] | |||
15:24
|
Stevoort Centrum [De Lijn] |