Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
09:52 |
Lokeren Station Perron 5 [De Lijn] | Bus 82 | ||
09:54
09:54 |
Lokeren Markt [De Lijn] | |||
09:56
09:56 |
Lokeren Sportlaan [De Lijn] | |||
09:58
09:58 |
Lokeren Poststraat [De Lijn] | |||
09:58
09:58 |
Lokeren Oude Bruglaan [De Lijn] | |||
09:59
09:59 |
Lokeren Waasmunsterbaan [De Lijn] | |||
10:01
10:01 |
Lokeren Groenstraat [De Lijn] | |||
10:02
10:02 |
Lokeren Rozenstraat [De Lijn] | |||
10:02
10:02 |
Waasmunster Doornijkstraat [De Lijn] | |||
10:04
10:04 |
Waasmunster Langeveld [De Lijn] | |||
10:04
10:04 |
Waasmunster Ruiter [De Lijn] | |||
10:07
10:07 |
Waasmunster Sousbeekstraat [De Lijn] | |||
10:07
10:07 |
Waasmunster Nederheirweg [De Lijn] | |||
10:09
10:09 |
Waasmunster Gentstraat [De Lijn] | |||
10:10
10:10 |
Waasmunster Pontravelaan [De Lijn] | |||
10:12
10:12 |
Waasmunster Abdij Van Roosenberglaan [De Lijn] | |||
10:14
10:14 |
Waasmunster Stationsstraat [De Lijn] | |||
10:14
10:14 |
Waasmunster Spoorwegstraat [De Lijn] | |||
10:15
10:15 |
Waasmunster Koningin Astridstraat [De Lijn] | |||
10:17
10:17 |
Waasmunster Fortenstraat [De Lijn] | |||
10:18
10:18 |
Waasmunster Veldstraat [De Lijn] | |||
10:18
10:18 |
Sint-Niklaas Roskamstraat [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Sint-Niklaas Heimolenstraat [De Lijn] | |||
10:22
10:22 |
Sint-Niklaas Syntra [De Lijn] | |||
10:24
10:24 |
Sint-Niklaas Driegaaienhoek [De Lijn] | |||
10:25
10:25 |
Sint-Niklaas Baenslandstraat [De Lijn] | |||
10:26
10:26 |
Sint-Niklaas Kapel [De Lijn] | |||
10:28
10:28 |
Sint-Niklaas Waasland Shopping Perron 2 [De Lijn] | |||
10:31
10:31 |
Sint-Niklaas Atheneum/Zwembad [De Lijn] | |||
10:32
10:32 |
Sint-Niklaas Park [De Lijn] | |||
10:34
10:34 |
Sint-Niklaas Grote Markt [De Lijn] | |||
10:36
10:36 |
Sint-Niklaas Hofstraat [De Lijn] | |||
10:39
10:39 |
Sint-Niklaas Uitgang Noordlaan [De Lijn] | |||
10:40
10:41 |
Sint-Niklaas Station Perron 7 [De Lijn] | |||
10:43
10:43 |
Sint-Niklaas Nieuwe Molenstraat [De Lijn] | |||
10:44
10:44 |
Sint-Niklaas Grote Heimelinkstraat [De Lijn] | |||
10:45
10:45 |
Sint-Niklaas Callaertstraat [De Lijn] | |||
10:46
10:46 |
Sint-Niklaas Uilestraat [De Lijn] | |||
10:47
10:47 |
Sint-Niklaas Heidebaan [De Lijn] | |||
10:48
10:48 |
Sint-Niklaas Domein [De Lijn] | |||
10:50
10:50 |
Sint-Niklaas Krekel [De Lijn] | |||
10:52
10:52 |
Haasdonk Bank [De Lijn] | |||
10:53
10:53 |
Haasdonk Bergstraat [De Lijn] | |||
10:54
10:54 |
Haasdonk Dorp [De Lijn] | |||
10:55
10:55 |
Haasdonk Hoge Wegel [De Lijn] | |||
10:55
10:55 |
Haasdonk Stuurstraat [De Lijn] | |||
10:56
10:56 |
Haasdonk Sint-Gomaruslaan [De Lijn] | |||
10:57
10:57 |
Haasdonk Hof Ter Saksen [De Lijn] | |||
10:58
10:58 |
Haasdonk Bosbeek [De Lijn] | |||
10:59
10:59 |
Beveren-Waas Vijfstraten [De Lijn] | |||
11:00
11:00 |
Beveren-Waas Lesseliersdreef [De Lijn] | |||
11:01
11:01 |
Beveren-Waas A.Z. Nikolaas [De Lijn] | |||
11:02
11:02 |
Beveren-Waas Markt [De Lijn] | |||
11:03
11:03 |
Beveren-Waas Gravendreef [De Lijn] | |||
11:04
11:04 |
Beveren-Waas Viergemeet [De Lijn] | |||
11:06
11:06 |
Beveren-Waas Parein [De Lijn] | |||
11:07
11:07 |
Melsele IJzerstraat [De Lijn] | |||
11:08
11:08 |
Melsele Spoorweglaan [De Lijn] | |||
11:09
11:09 |
Melsele Sint-Elisabethstraat [De Lijn] | |||
11:09
11:09 |
Melsele Burggravenlaan [De Lijn] | |||
11:11
11:11 |
Zwijndrecht P+R Melsele Perron 6 [De Lijn] | |||
11:12
11:12 |
Zwijndrecht Hof Ter Rijen [De Lijn] | |||
11:13
11:13 |
Zwijndrecht Dorp [De Lijn] | |||
11:14
11:14 |
Zwijndrecht Van Goey [De Lijn] | |||
11:15
11:15 |
Zwijndrecht Verbrandendijk [De Lijn] | |||
11:16
11:16 |
Antwerpen P+R Linkeroever [De Lijn] | |||
11:17
11:17 |
Antwerpen Regatta Perron 6 [De Lijn] | |||
11:18
11:18 |
Antwerpen Sporthal Linkeroever [De Lijn] | |||
11:20
11:20 |
Antwerpen Halewijn [De Lijn] | |||
11:22
|
Antwerpen Van Eedenplein [De Lijn] |