Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
12:42 |
Gent Fratersplein [De Lijn] | Bus P4 | ||
12:43
12:43 |
Gent AZ Sint-Lucas (Fratersplein) [De Lijn] | |||
12:44
12:44 |
Gent Sanderusstraat [De Lijn] | |||
12:45
12:45 |
Gent Tolpoort (Tolhuislaan) [De Lijn] | |||
12:47
12:47 |
Gent Voortmanstraat [De Lijn] | |||
12:48
12:48 |
Gent Sint-Lucas Biervlietstraat [De Lijn] | |||
12:50
12:50 |
Gent Kolveniersgang [De Lijn] | |||
12:51
12:51 |
Gent Rabot [De Lijn] | |||
12:53
12:53 |
Gent Brugsepoort [De Lijn] | |||
12:55
12:55 |
Gent Nieuwewandeling [De Lijn] | |||
12:56
12:56 |
Gent Overzet [De Lijn] | |||
12:58
12:58 |
Gent Beneluxplein [De Lijn] | |||
12:58
12:58 |
Gent Andrieslaan [De Lijn] | |||
13:00
13:00 |
Gent Yachtdreef [De Lijn] | |||
13:01
13:01 |
Gent Verenigde Natieslaan [De Lijn] | |||
13:02
13:02 |
Gent Neermeerskaai [De Lijn] | |||
13:03
13:03 |
Gent Koning Albertbrug (Neermeerskaai) [De Lijn] | |||
13:05
13:05 |
Gent Meersstraat [De Lijn] | |||
13:06
|
Gent Sint-Pietersstation Perron 6 [De Lijn] |