Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:32 |
Sint-Joris-Weert Oud Station [De Lijn] | Bus X77 | ||
06:33
06:33 |
Sint-Joris-Weert Bareel [De Lijn] | |||
06:34
06:34 |
Sint-Joris-Weert Dijle Brug [De Lijn] | |||
06:36
06:36 |
Neerijse Wolfshagen [De Lijn] | |||
06:37
06:37 |
Neerijse Den Tek [De Lijn] | |||
06:39
06:39 |
Neerijse Weg Naar Sint-Agatha-Rode [De Lijn] | |||
06:40
06:40 |
Huldenberg Klooster [De Lijn] | |||
06:41
06:41 |
Huldenberg Stroobantsstraat 76 [De Lijn] | |||
06:42
06:42 |
Huldenberg Boven Smeysberg [De Lijn] | |||
06:42
06:42 |
Huldenberg Theyssensstraat [De Lijn] | |||
06:43
06:43 |
Huldenberg Geroytstraat [De Lijn] | |||
06:44
06:44 |
Huldenberg Koxberg (Huis Nr 16) [De Lijn] | |||
06:45
06:45 |
Huldenberg Gemeenteplein [De Lijn] | |||
06:46
06:46 |
Huldenberg Stroobantsweg [De Lijn] | |||
06:47
06:47 |
Huldenberg Kaalheide [De Lijn] | |||
06:48
06:48 |
Overijse Kouterstraat [De Lijn] | |||
06:49
06:49 |
Overijse Puttestraat [De Lijn] | |||
06:50
06:50 |
Overijse De Leegheid [De Lijn] | |||
06:50
06:50 |
Overijse Vossebeek [De Lijn] | |||
06:51
06:51 |
Overijse Daloensdelle [De Lijn] | |||
06:52
06:52 |
Overijse Reutenbeek [De Lijn] | |||
06:52
06:52 |
Overijse Bredestraat [De Lijn] | |||
07:06
|
Auderghem Herrmann-Debroux [De Lijn] |