Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
16:29 |
Aarschot Station Perron 7 [De Lijn] | Bus 390 | ||
16:30
16:30 |
Aarschot Gilsonplein [De Lijn] | |||
16:32
16:32 |
Aarschot Sancta Maria [De Lijn] | |||
16:33
16:33 |
Aarschot Kerk [De Lijn] | |||
16:35
16:35 |
Aarschot Moederhuis [De Lijn] | |||
16:36
16:36 |
Aarschot Sint-Jozefscollege [De Lijn] | |||
16:39
16:39 |
Aarschot Bekaf [De Lijn] | |||
16:42
16:42 |
Aarschot Demervallei [De Lijn] | |||
16:44
16:44 |
Aarschot Schoonhoven Vijvers [De Lijn] | |||
16:45
16:45 |
Aarschot Schoonhoven [De Lijn] | |||
16:46
16:46 |
Rillaar Nopstal [De Lijn] | |||
16:47
16:47 |
Rillaar Molenstraat [De Lijn] | |||
16:48
16:48 |
Rillaar Kerk [De Lijn] | |||
16:49
16:49 |
Rillaar Heiken [De Lijn] | |||
16:50
16:50 |
Rillaar Heikenstraat [De Lijn] | |||
16:52
16:52 |
Rillaar Kabine [De Lijn] | |||
16:53
16:53 |
Rillaar Boekhoutse Molen [De Lijn] | |||
16:54
16:54 |
Tielt-Winge Boekhout [De Lijn] | |||
16:55
16:55 |
Tielt-Winge Haksbergenstraat [De Lijn] | |||
16:56
16:56 |
Tielt-Winge Berg [De Lijn] | |||
16:58
16:58 |
Tielt-Winge Gemeentehuis [De Lijn] | |||
16:59
16:59 |
Tielt-Winge Keulenstraat [De Lijn] | |||
17:01
17:01 |
Tielt-Winge Blerebergstraat [De Lijn] | |||
17:02
17:02 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 4 [De Lijn] | |||
17:03
17:03 |
Tielt-Winge Driesstraat [De Lijn] | |||
17:04
17:04 |
Tielt-Winge Woubeek [De Lijn] | |||
17:06
17:06 |
Tielt-Winge Halensebaan [De Lijn] | |||
17:07
17:07 |
Sint-Joris-Winge Bremberg [De Lijn] | |||
17:08
17:08 |
Sint-Joris-Winge Dommelhof [De Lijn] | |||
17:09
17:09 |
Sint-Joris-Winge Bronstraat [De Lijn] | |||
17:10
17:10 |
Sint-Joris-Winge Kiezegemstraat [De Lijn] | |||
17:11
17:11 |
Meensel-Kiezegem Meenselbaan [De Lijn] | |||
17:12
17:12 |
Meensel-Kiezegem Kiezegem Kerk [De Lijn] | |||
17:13
17:13 |
Meensel-Kiezegem Watertoren [De Lijn] | |||
17:14
17:14 |
Meensel-Kiezegem Meensel Gemeentehuis [De Lijn] | |||
17:15
17:15 |
Meensel-Kiezegem Binkomstraat [De Lijn] | |||
17:16
17:16 |
Meensel-Kiezegem Tramstraat [De Lijn] | |||
17:17
17:17 |
Meensel-Kiezegem Wersbeekstraat [De Lijn] | |||
17:18
17:18 |
Molenbeek-Wersbeek Muggenberg [De Lijn] | |||
17:19
17:19 |
Kapellen Steenbeek [De Lijn] | |||
17:21
17:21 |
Kapellen Oud Station [De Lijn] | |||
17:22
17:22 |
Kapellen Stationsstraat [De Lijn] | |||
17:23
17:23 |
Glabbeek-Zuurbemde Glabbeek Dorp [De Lijn] | |||
17:25
17:25 |
Glabbeek-Zuurbemde Vredegerecht [De Lijn] | |||
17:25
17:25 |
Glabbeek-Zuurbemde Kruispunt [De Lijn] | |||
17:26
17:26 |
Bunsbeek Meenselbeekstraat [De Lijn] | |||
17:27
17:27 |
Bunsbeek Pamelenstraat [De Lijn] | |||
17:29
17:29 |
Bunsbeek Baakstraat [De Lijn] | |||
17:29
17:29 |
Bunsbeek Kerk [De Lijn] | |||
17:30
17:30 |
Bunsbeek Diestseweg [De Lijn] | |||
17:31
17:31 |
Bunsbeek Veldweg [De Lijn] | |||
17:31
17:31 |
Sint-Margriete-Houtem Pachthof De Bareel [De Lijn] | |||
17:33
17:33 |
Tienen Brandweer [De Lijn] | |||
17:34
17:34 |
Tienen Werkmanssteeg [De Lijn] | |||
17:34
17:34 |
Tienen Houtemstraat [De Lijn] | |||
17:35
17:35 |
Tienen Kabbeeksepoort [De Lijn] | |||
17:36
17:36 |
Tienen Kerk Heilig Hart [De Lijn] | |||
17:37
17:37 |
Tienen Leuvenselaan [De Lijn] | |||
17:38
17:38 |
Tienen Vierde Lansierslaan [De Lijn] | |||
17:40
|
Tienen Station Perron 9 [De Lijn] |