Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
08:48 |
Asse Station [De Lijn] | Bus 214 | ||
08:50
08:50 |
Asse Bergveld [De Lijn] | |||
08:51
08:51 |
Asse Ten Berg [De Lijn] | |||
08:52
08:52 |
Asse Kruiskouterbaan [De Lijn] | |||
08:54
08:54 |
Asse Walfergem [De Lijn] | |||
08:55
08:55 |
Kobbegem Kobbegem [De Lijn] | |||
08:56
08:56 |
Kobbegem De Breukeleer [De Lijn] | |||
08:57
08:57 |
Zellik Industriezone Broekooi [De Lijn] | |||
08:59
08:59 |
Zellik Moleken [De Lijn] | |||
09:02
09:02 |
Zellik Station [De Lijn] | |||
09:03
09:03 |
Zellik Dorp [De Lijn] | |||
09:04
09:04 |
Zellik Drie Koningen [De Lijn] | |||
09:05
09:05 |
Zellik Centrum [De Lijn] | |||
09:06
09:06 |
Zellik Den Horinck [De Lijn] | |||
09:07
09:07 |
Zellik Maalbeek [De Lijn] | |||
09:08
09:08 |
Zellik Pleinstraat [De Lijn] | |||
09:09
09:09 |
Groot-Bijgaarden Gossetlaan [De Lijn] | |||
09:10
09:10 |
Groot-Bijgaarden Tieboutstraat [De Lijn] | |||
09:11
09:11 |
Berchem-Sainte-Agathe Shopping [De Lijn] | |||
09:13
09:13 |
Berchem-Sainte-Agathe Marguerite D Autriche [De Lijn] | |||
09:15
09:15 |
Ganshoren Pampoel [De Lijn] | |||
09:16
09:16 |
Ganshoren De Villegas [De Lijn] | |||
09:18
09:18 |
Ganshoren Collège Sacré-Coeur [De Lijn] | |||
09:19
09:19 |
Ganshoren Riethuisen [De Lijn] | |||
09:22
09:22 |
Koekelberg Parc Elisabeth [De Lijn] | |||
09:23
|
Koekelberg Simonis [De Lijn] |