Heure | Gare/Arrêt | Train | ||
---|---|---|---|---|
06:07 |
Stevoort Centrum [De Lijn] | Bus 7 | ||
06:08
06:08 |
Stevoort Hofbeemdenstraat [De Lijn] | |||
06:09
06:09 |
Stevoort Sterrebos [De Lijn] | |||
06:10
06:10 |
Stevoort Kleine Roost [De Lijn] | |||
06:11
06:11 |
Runkst Runksterkiezel [De Lijn] | |||
06:12
06:12 |
Hasselt Augustijnenstraat [De Lijn] | |||
06:13
06:13 |
Runkst Grasstraat [De Lijn] | |||
06:16
06:16 |
Runkst Olmenstraat [De Lijn] | |||
06:17
06:17 |
Runkst Sint-Hubertusplein [De Lijn] | |||
06:19
06:19 |
Runkst Vooruitzichtlaan [De Lijn] | |||
06:20
06:20 |
Hasselt Leopoldplein [De Lijn] | |||
06:21
06:21 |
Hasselt Diesterpoort [De Lijn] | |||
06:23
|
Hasselt Station Perron 5 [De Lijn] |